Reklama

Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

W każdym odcinku programu Izabela odwiedzi młodą parę trzy dni przed ślubem i pomoże dopiąć wszystko na ostatni guzik. Prowadząca jako bezstronny doradca, przyjaciółka, specjalista, pomoże ogarnąć chaos ostatnich chwil przedślubnych przygotowań.

Reklama

W trakcie programu poznamy najskrytsze obawy bohaterów i rodzinne tajemnice, często nigdy przedtem nie wyjawione. Podpowiemy jak rozwiązać najtrudniejsze problemy. Pokażemy dużo prostych sposobów na rozładowanie stresu i emocji, które w tych dniach zazwyczaj sięgają zenitu. Izabela doradzi, co poprawić w wyglądzie pana młodego, jak zmienić źle dobrane dodatki panny młodej, fryzurę czy make up, dowiemy się jak rozsądnie usadzić gości czy udekorować stoły. Prowadząca podzieli się z nami niezawodnymi sposobami na wymarzony i niezapomniany ślub.

Informacja o programie po raz pierwszy pojawiła się w maju na oficjalnym profilu TVN Style na Facebooku. Ogłoszono również, że rozpoczął się casting do show.

"Bierzesz ślub w CZERWCU, a jeszcze nie wszystko gotowe?! Rodzina i przyjaciele ciągle podrzucają Ci nowe pomysły, a Ty nie wiesz, na co się zdecydować? Pomożemy Ci odnaleźć się w wirze ostatnich dni przygotowań przedślubnych! Nasi specjaliści przyjadą z pomocą i sprawią, że Twój ślub i wesele będą jak z marzeń" - czytamy w komunikacie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w nowym programie, powinny przesłać swoje zgłoszenie na adres sluby@tvn.pl. W zgłoszeniu należy podać imiona Państwa Młodych, numeru telefonu, daty i miejsce ślubu oraz wesela.

Przypomnijmy, że Izabela Janachowska w czerwcu 2014 wyszła za mąż za biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje