Reklama

Reklama

Izabela Janachowska: Mam 29 lat i autorski program

Po udziale w programie "Taniec z gwiazdami" Izabela Janachowska zmuszona była zakończyć swoją karierę taneczną, bo kontuzja kolana nie pozwalała jej kontynuować pasji. Tancerka postanowiła więc spełniać się w innej dziedzinie. Założyła bloga Wedding Dream, na którym podpowiadała, jak zorganizować idealną ceremonię ślubną, a jesienią ubiegłego roku zadebiutowała z programem na antenie TVN Style "Nie opuszczę Cię aż do ślubu".

Izabela Janachowska

- Robienie tego programu jest spełnieniem mojego marzenia, bo jestem na punkcie tego tematu totalnie zakręcona. Zrobiliśmy już sporo odcinków, a ja przy każdym ślubie płaczę, bo są to dla mnie wzruszające momenty. Podchodzę do tego bardzo emocjonalnie, bardzo się angażuję i po prostu wkładam w to całe serce. Sam moment ślubu jest taki wyjątkowy, że wyciska u mnie łzy. Bardzo kręci mnie to, co robię - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Izabela Janachowska,

W programie "Nie opuszczę Cię aż do ślubu" Izabela Janachowska pomaga przyszłym małżonkom zorganizować najważniejszą uroczystość w ich życiu. Kiedy przygotowania do ślubu nie idą zgodnie z planem, pogotowie weselne TVN Style potrafi zapobiec każdej katastrofie. Nie jest ważne to, czy jest to skromna impreza dla najbliższej rodziny czy przyjęcie z wielkim rozmachem, gospodyni programu sprawia, że dla każdej z par ten dzień jest wyjątkowy i niezapomniany. Tancerka przyznaje, że w wielu sytuacjach potrzebna jest nie tylko kreatywność, lecz także nutka ryzyka. Dzięki temu program jest atrakcyjny dla widzów.

Reklama

- Jestem bardzo ambitną osobą, ale z drugiej strony myślę sobie, mam 29 lat i mam swój autorski program, który powstał na podstawie mojego pomysłu. Jestem z tego na maksa dumna i szczęśliwa. Nie ma wielu osób, które już w tym wieku zostały obdarzone takim dużym zaufaniem, żeby móc prowadzić własny format - mówi Izabela Janachowska.

Janachowska przyznaje, że praca przy realizacji programu daje jej dużo satysfakcji, ale też pochłania sporo czasu. Na razie tancerka nie planuje więc żadnych zmian w swoim życiu zawodowym i nie zamierza angażować się w inny projekt.

-  Jestem bardzo szczęśliwa i na razie tylko na tym się koncentruję. Nawet nie myślę, co będzie potem, zobaczymy. Jak coś dobrego jeszcze ma się wydarzyć, to może się jeszcze coś uda, ale na razie jest bardzo dobrze - mówi Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu i modelką.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje