Reklama

Iza Małysz w "Tańcu z Gwiazdami". Jak żona Adama Małysza poradzi sobie w show Polsatu?

Iza Małysz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". To już kolejna żona skoczka narciarskiego, po Justynie Żyle, która pojawi się na parkiecie telewizyjnego show Polsatu.

Iza Małysz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". To już kolejna żona skoczka narciarskiego, po Justynie Żyle, która pojawi się na parkiecie telewizyjnego show Polsatu.
Izabela Małysz z mężem Adamem Małyszem /AKPA

Znany jest już prawie cały skład najnowszej edycji telewizyjnego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Według nieoficjalnych informacji, do grona uczestników dołączy Iza Małysz. Kolejna żona skoczka narciarskiego spróbuje swoich sił na parkiecie. Czy poradzi sobie lepiej niż Justyna Żyła?

Kolejna edycja telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami" wystartuje we wrześniu. Tym razem widzowie będą mogli oglądać popisy swoich ulubionych gwiazd na parkiecie w każdy poniedziałek o godz. 20:00.

Kto tym razem powalczy o Kryształową Kulę?

Na oficjalnym profilu "TzG" na Instagramie stopniowo ogłaszani są kolejni uczestnicy nowej edycji.

Reklama

Wiadomo  już, że na parkiecie zaprezentują się: córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk, wybitny himalaista Denis Urubko, znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba, blogerka występująca w sieci pod pseudonimem Kompleksiara Kinga Sawczuk, żona Sławomira Magdalena Kajrowicz-Zapała, lider zespołu Weekend Radek Liszewski, aktor znany z serialu Gliniarze Piotr Mróz, 67-letni Wojciech Wecławowicz, znany w sieci pod pseudonimem Fit Oldboy oraz Łukasz "Juras" Jurkowski - pierwszy mistrz federacji i jeden z prekursorow MMA w Polsce.

Iza Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"

Według jeszcze nieoficjalnych informacji, do składu dołączy także Iza Małysz. Jest to kolejna żona polskiego skoczka narciarskiego, która swoich sił spróbuje na parkiecie programu. Wcześniej widzowie mogli oglądać także popisy partnerki Piotra Żyły - Justyny Żyły. Ta nie poradziła sobie najlepiej, jak będzie z ukochaną Adama Małysza?

"Iza już nie może doczekać się rozpoczęcia treningów. Wie, że to ogromne wyzwanie, również fizyczne, ale na szczęście ma wielkie oparcie w mężu, sportowcu, który bardzo ją wspiera. Adam jest jej największym kibicem" - podaje anonimowy informator Pomponika.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | jesienna ramówka Polsat 2021
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy