Reklama

Reklama

Ilona Wrońska o serialu "Na Wspólnej": Czasami muszę zakładać bluzę z kapturem

Ilona Wrońska - grająca w serialu "Na Wspólnej" Kingę Brzozowską, która zdradziła swojego męża i odeszła do kochanka - wychodząc z domu czasami musi zakładać bluzę z kapturem. "Panie mi palcem machają" - tłumaczy aktorka.

Ilona Wrońska - grająca w serialu "Na Wspólnej" Kingę Brzozowską, która zdradziła swojego męża i odeszła do kochanka - wychodząc z domu czasami musi zakładać bluzę z kapturem. "Panie mi palcem machają" - tłumaczy aktorka.
"Raczej spotykam się z miłymi gestami" - mówi Ilona Wrońska /AKPA

PAP Life: Od dwunastu lat występuje pani w serialu "Na Wspólnej". Nie znudziło się pani granie Kingi Brzozowskiej?

Ilona Wrońska: - Absolutnie nie - zwłaszcza teraz, kiedy w życiu mojej bohaterki przyszedł czas na zmiany. Romans Kingi zburzył rodzinną serialową harmonię, ale też wniósł emocje. Odbiór jest oczywiście różny - czasami muszę zakładać na siebie bluzę z kapturem, bo panie machają mi palcem i mówią, jak ja tak mogłam (śmiech), ale są również osoby, które starają się zrozumieć i doradzają, żebym walczyła o dziecko.

Reklama

Musiała się pani jakoś przygotować do tych scen? Czy bardziej stresowała się pani przed kamerą?

- Omawialiśmy dokładnie wszystkie sceny. Te, w których Kinga zdradza, również. To trudne sceny, ale też wpisane w nasz zawód, więc trzeba się ich spodziewać.

W tych trudnych scenach towarzyszy państwu dziecko...

- Bartek, który z nami gra, jest z nami prawie od początku. Zdążyliśmy się z nim zaprzyjaźnić i zdobyć jego zaufanie. Nie ma z nim problemu - przychodzi, wita się z nami, jest wesoły - czasami znużony, jak to dziecko.

Ogląda pani serial "Na Wspólnej" ze swoimi dziećmi?

- Czasami. Widzieli niektóre odcinki, ale tych, które teraz są w emisji nie pozwalam oglądać - to zdecydowanie nie są sceny dla małych dzieci.

Ma pani problem z rozpoznawalnością?

- Problem nie. Ci, co oglądają "Na Wspólnej", kojarzą mnie. Nie jest to nachalne, wręcz przeciwnie - raczej spotykam się z miłymi gestami - pomijając ten ostatni wątek (śmiech).

Jak się do pani zwracają - pani Ilono, czy jednak pani Kingo?

- Z tym jest różnie (śmiech).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ilona Wrońska (ur. 17 września 1977 roku w Lęborku) - aktorka. Absolwentka Technikum Rolniczego w Lęborku. Później kształciła się w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W 2002 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Występowała w teatrach: Polskim we Wrocławiu, Polskim w Bydgoszczy oraz Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Zagrała w filmach "Arche. Czyste zło" i "Proste pragnienia" oraz w serialach "Kryminalni", "Licencja na wychowanie". Znana jest głównie z serialu "Na Wspólnej", w którym od 2003 roku gra Kingę Brzozowską.

Rozmawiała: Paulina Persa (PAP Life)

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Ilona Wrońska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL