Reklama

Ida Nowakowska w TVP. Wyzwanie na śniadanie!

"Jestem nocnym markiem, ale kto rano wstaje, temu pan Bóg daje" – tymi słowami Ida Nowakowska skomentowała swój debiut w porannym programie telewizyjnej Dwójki "Pytanie na śniadanie".

17 maja do zespołu prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyła Ida Nowakowska, która u boku Łukasza Nowickiego jest nową gospodynią piątkowych wydań programu śniadaniowego TVP.

Ma 28 lat, 18 lat pracy artystycznej na koncie i wiele pomysłów. Tancerka, aktorka, teraz także dziennikarka - Ida Nowakowska Herndon żadnych wyzwań się nie boi.

Tym razem pewności dodała jej obecność współprowadzącego - Łukasza Nowickiego, który bardzo serdecznie przyjął nową koleżankę. Jak sobie poradziła?

Słowa uznania i wsparcia popłynęły od fanów i innych dziennikarzy, m.in. Marceliny Zawadzkiej (razem prowadziły "Bake Off Junior" i "Bake Off Ale Ciacho").

Reklama

"Dziękuje wszystkim wspaniałym gościom i mojemu niesamowitemu współprowadzącemu za wsparcie i świetną energię" - napisała Ida Nowakowska na swoim Instagramie.

"Uwielbiam prowadzić @pytanienasniadanie! Spotykam tylu ciekawych ludzi i uczę się tak wielu nietypowych rzeczy!" - dodała.

Talent i praca

Jest córką znanego pisarza Marka Nowakowskiego (1935-2014), autora takich powieści, jak "Homo Polonicus", "Nekropolis", "Dziennik podróży w przeszłość" czy "Syjoniści do Syjamu". Marek Nowakowski był też autorem scenariuszy do filmów "Meta" (1971) i "Przystań" (1971). Na podstawie jego opowiadania powstał film "Gonitwa" (1971).

Ida Nowakowska zaczęła tańczyć, mając 5 lat, a widząc jej talent, rodzice skierowali ją do szkoły baletowej.

Jako 10-latka występowała już na scenie teatru Roma. Szersza publiczność zobaczyła ją w pierwszej edycji "You Can Dance" (TVN) w 2007 roku. Dziewięć lat później wróciła do tego programu jako jurorka. W tej roli sprawdziła się też ostatnio w show TVP "Dance Dance Dance".

Rozdarte serce

Ida dzieli swoje życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Tam również ma na koncie sukcesy taneczne.

W Los Angeles współpracowała m.in. z gwiazdami takimi jak Bruno Mars i Cee Lo Green.

Natomiast w Waszyngtonie obecnie mieszka i studiuje dyplomację jej ukochany mąż Jack Herndon. Poznała go w szkole aktorskiej, a poślubiła w 2015 roku. Tancerka twierdzi, że rozłąka z nim zawsze jest dla niej stresująca, ale tęsknota tylko umacnia ich miłość.

AJ


Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Pytanie na śniadanie | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy