Reklama

Ida Nowakowska jest w ciąży!

A to niespodzianka! Ida Nowakowska wyjawiła w programie TVP, że spodziewa się dziecka. W studio "Pytania na śniadanie" doszło do niecodziennej sytuacji.

Ida Nowakowska jest już w szóstym miesiącu ciąży

Ida Nowakowska od kilku lat jest jedną z największych gwiazd TVP. Była tancerka przez sporą część życia mieszkała w Stanach, skąd zresztą pochodzi jej mąż Jack Herndon. Gwiazda prowadzi m.in. program śniadaniowy, gdzie partneruje jej Tomasz Wolny. 

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego programu "Pytanie na śniadanie". Podczas rozmowy o tym, jak gwiazdy informują o powiększeniu rodziny, Nowakowska pochwaliła się nagle, że sama jest w szóstym miesiącu ciąży!

Reklama

Wydaje się jednak, że nie była to reakcja spontaniczna. Wszystko zostało wcześniej zaplanowane, bowiem ekipa śniadaniówki od razu wjechała z tortem. 

"Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia" - powiedziała wyraźnie wzruszona prezenterka.


Tomasz Wolny ucieszył się, że "Pytanie na śniadanie" będzie miało niebawem kolejnego widza. Nowakowska bardzo przeżyła to publiczne ogłoszenie swojej ciąży. 

"Zaczął się ruszać jak szalony" - poinformowała wzruszona.

Jakiś czas temu 30-letnia Ida Nowakowska wyjawiła, że marzy o córeczce, której chciałaby dać na imię Scarlett. Trzymamy zatem kciuki, aby się udało. A przyszłym rodzicom gratulujemy! 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje