Reklama

Reklama

Ida Nowakowska jest w ciąży!

A to niespodzianka! Ida Nowakowska wyjawiła w programie TVP, że spodziewa się dziecka. W studio "Pytania na śniadanie" doszło do niecodziennej sytuacji.

Ida Nowakowska jest już w szóstym miesiącu ciąży

Ida Nowakowska od kilku lat jest jedną z największych gwiazd TVP. Była tancerka przez sporą część życia mieszkała w Stanach, skąd zresztą pochodzi jej mąż Jack Herndon. Gwiazda prowadzi m.in. program śniadaniowy, gdzie partneruje jej Tomasz Wolny. 

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego programu "Pytanie na śniadanie". Podczas rozmowy o tym, jak gwiazdy informują o powiększeniu rodziny, Nowakowska pochwaliła się nagle, że sama jest w szóstym miesiącu ciąży!

Wydaje się jednak, że nie była to reakcja spontaniczna. Wszystko zostało wcześniej zaplanowane, bowiem ekipa śniadaniówki od razu wjechała z tortem. 

"Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia" - powiedziała wyraźnie wzruszona prezenterka.

Reklama


Tomasz Wolny ucieszył się, że "Pytanie na śniadanie" będzie miało niebawem kolejnego widza. Nowakowska bardzo przeżyła to publiczne ogłoszenie swojej ciąży. 

"Zaczął się ruszać jak szalony" - poinformowała wzruszona.

Jakiś czas temu 30-letnia Ida Nowakowska wyjawiła, że marzy o córeczce, której chciałaby dać na imię Scarlett. Trzymamy zatem kciuki, aby się udało. A przyszłym rodzicom gratulujemy! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy