Reklama

Reklama

Ich też zobaczymy w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

Mr. Big, Aiden i Steve to mężczyźni, którzy byli ważni dla bohaterek serialu, na przestrzeni sześciu sezonów "Seksu w wielkim mieście". Chris Noth, John Corbett i David Eigenberg, czyli odtwórcy tych ról, powrócą w nowej odsłonie serii - wynika z ustaleń dziennika "Daily Mail".

Johna Corbetta i Chrisa Notha zobaczymy w "And Just Like That"

W styczniu HBO ujawniło, że powstanie kolejna odsłona kultowego "Seksu w wielkim mieście". Dziesięcioodcinkowy serial będzie zatytułowany "And Just Like That". Najpierw dowiedzieliśmy się, że spośród gwiazdy dawnej serii zobaczymy Sarę Jessicę Parker, Cynthię Nixon oraz Kristin Davis. Zabraknie natomiast Kim Cattrall, która rzekomo jest skonfliktowana z Parker.

Zagadką pozostawała męska część obsady. Ale i w tej kwestii coraz więcej się wyjaśnia. "Widzowie na pewno zobaczą Biga, Aidena i Steve'a" - donosi brytyjski dziennik "Daily Mail", powołując się na osobę z produkcji serialu. Jeśli by się to potwierdziło, w mężczyzn, którzy skradli serce Carrie Bradshaw, wcielą się Chris Noth i John Corbett, a męża Mirandy zagra David Eigenberg.

Reklama

Co więcej, według informatora, w projekcie nie bierze udziału słynna kostiumolożka Patricia Field, która wcześniej odpowiadała za garderobę Sary Jessiki Parker we wszystkich sezonach "Seksu..." oraz dwóch filmach kinowych na jego podstawie. Ta pochłonięta jest teraz pracą przy serialu "Emily w Paryżu". Pałeczkę przejęła od niej Molly Rogers, która była podopieczną Field przy poprzednich odsłonach "Seksu...".

Jeśli chodzi o nowych członków obsady, HBO Max ogłosiło, że zaangażowało Sarę Ramirez. Wykreuje ona postać Che Diaz - osoby niebinarnej, która zajmuje się stand-upem, a także prowadzi podcast, w którym regularnie występuje Carrie Bradshaw. Ramirez, tak jak grana przez nią postać, również określa siebie jako osobę niebinarną.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje