Reklama

Ibisz w "Tańcu z gwiazdami"?

Roztańczona ruletka nazwisk ruszyła pełną parą. Choć TVN dopiero nieśpiesznie rozpoczyna pracę nad 13. edycją "Tańca z gwiazdami".

Popularne show jak zwykle rozpaliło zmysły plotkarskiej prasy, która co chwilę uzupełnia rzekomą listę uczestników o kolejne gorące gwiazdorskie nazwiska.

Reklama

W tym sezonie na pierwszym miejscu w spekulacyjnym rankingu znalazł się Krzysztof Ibisz. Podobno już biją się o niego najlepsze tancerki show, a gaża aktora za odcinek wyniesie, bagatela, 15 tysięcy złotych.

Jak jednak zareaguje szefostwo Polsatu, jego rodzimej stacji, na udział w popularnym programie konkurencji? To pytanie natychmiast zaczęło zaprzątać głowę brukowcom.

Wśród kobiet prym wiedzie natomiast Anna Wendzikowska, typowana ostatnio na nową, wschodzącą gwiazdę TVN-u.

Pojawiły się też informacje, że szykują się zmiany w szeregach prowadzących "Taniec...". Piotra Gąsowskiego miał zastąpić Bartosz Węglarczyk, który szybko zdementował owe pogłoski.

O miejsce Katarzyny Skrzyneckiej, według plotkarskich portali, walczyła Joanna Krupa. Niewykluczone, że aktorka nie tyle zastąpi jednak, co dołączy do prowadzącego show tandemu .

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tańce | TVN SA | 'Gwiazdy' | ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje