Reklama

Hubert Urbański poprowadzi "The Voice Of Poland"

Po tym jak sprawdził się w roli gospodarza "Bitwy na głosy", TVP postanowiła powierzyć Hubertowi Urbańskiemu prowadzenie nowego show - "The Voice Of Poland".

Urbański pojawił się w rozpoczętej w czwartek (14 lipca) kampanii promującej ten program, rozwiewając wątpliwości co do obsady tej funkcji (wcześniej mówiło się również o kandydaturze Macieja Kurzajewskiego).

Reklama

- Z tym gościem mogę zrobić wszystko, każdy program. Jest niesamowity, potrafi improwizować - nie mógł się nachwalić Urbańskiego reżyser "Bitwy na głosy", Roch Fortin w rozmowie z INTERIA.PL.

14 lipca jednocześnie rozpoczęły się internetowe precastingi do polskiej edycji "The Voice" - organizatorzy zachęcają do przesyłania im swoich nagrań.

Jurorska ekipa nowego show jest na razie na etapie spekulacji. Według nieoficjalnych informacji kontrakty podpisali już Kayah i Nergal. Na giełdzie nazwisk pojawili się także Andrzej Piaseczny, Katarzyna Nosowska, Robert Gawliński, Robert Janson i Michał Wiśniewski.

Emisja programu ruszy już 3 września. Szykuje się niezwykła rywalizacja między stacjami telewizyjnymi - w sobotni wieczór konkurować będą "The Voice" (TVP), "Mam talent" (TVN) i "Must Be The Music" (Polsat).

"The Voice" to oczywiście kolejna mutacja "Idola", jednak skontruowana tak, że widz nie ma czasu się nudzić. Na początku mamy "blind auditions", czyli "randkę w ciemno" jurorów z uczestnikami. Czterech oceniających będzie kompletować swoje drużyny, słysząc na początku jedynie głos kandydata. W scenariuszu przewidziana jest również rywalizacja jurorów o względy uczestnika - wtedy to wokalista decyduje, u kogo w drużynie chce być.

Później będziemy mieli wewnątrzdrużynowe pojedynki wokalne w ringu, a następnie odcinki na żywo, podczas których odpadać będzie nie jeden, a kilku uczestników.

(mim)

Przypomnijmy sobie, co działo się podczas "Bitwy na głosy" - raport specjalny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje