Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Wpadka na zdjęciu zwyciężczyni?

Marietta Witkowska, zwyciężczyni "Hotelu Paradise", podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem. Jej fani zwrócili uwagę na pewien zastanawiający szczegół. W kadrze znalazł się osobliwy przedmiot.

Marietta Witkowska dała się poznać jako uczestniczka randkowego reality show TVN7. Chociaż w "Hotelu Paradise" z początku nie sprzyjało jej szczęście w miłości, bowiem jej relacja z Łukaszem nie należała do najbardziej płomiennych, w trakcie trwania programu niespodziewanie zakochała się w Chrisie - z wzajemnością.

Marietta i Chris z czasem zaczęli wyrastać na najmocniejszą parę w "Hotelu Paradise". Dotarli do samego finału programu i ostatecznie zostali jego zwycięzcami. Główną nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych postanowili podzielić się po równo. Po powrocie do Polski ze sobą zamieszkali. Są jedyną parą, której uczucie przetrwało po "Hotelu Paradise".

Reklama

Udział w reality show, który okazał się ogromnym hitem TVN7, przyniósł uczestnikom dużą popularność. Marietta ma dziś ponad 320 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Ze swoimi fanami regularnie dzieli się wieściami z życia prywatnego, publikując prywatne zdjęcia i opowiadając o sobie na InstaStories. Setkom tysięcy par oczu czujnych obserwatorów nie umknie żaden szczegół.

"Nigdy nie sądziłam, że to zajdzie tak daleko. Zwłaszcza, że w życiu szczególnie nigdy nie było mi lekko. Zaczynamy kolejny piękny dzień w home office" - napisała ostatnio, publikując w sieci nowe zdjęcie.

Kiedy Witkowska, z zawodu księgowa, podzieliła się na Instagramie fotografią ze swojego domowego "biura", fani w tle dostrzegli pewien zaskakujący element. Zwrócili uwagę na dość niecodzienne wykorzystanie... rolki po papierze toaletowym. Chociaż niektórzy mogliby uznać to za wpadkę, Marietta znalazła dla niej bardzo praktyczne zastosowanie.

"Mam pytanie, czy telefon przy komputerze trzyma rolka od papieru?" - zapytała jedna z internautek. "Tak, dokładnie, home office pełną gębą" - skomentowała rozbawiona Marietta.

Posypały się kolejne komentarze. Kreatywny pomysł zwyciężczyni "Hotelu Paradise" bardzo spodobał się jej fanom. "Statyw na telefon z rolki od papieru - piękne", "Taką kreatywność to ja szanuję", "Jak coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie" - piszą internauci.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy