Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Trzecia para opuściła program

"Hotel Paradise" powoli zbliża się ku końcowi. Wielki finał programu już wkrótce, a z rywalizacją pożegnała się w tym tygodniu już trzecia para. O wygraną będą walczyć tylko dwie najlepsze.

W programie "Hotel Paradise" od poniedziałku trwa tydzień finałowy. W każdym kolejnym odcinku z rywalizacją żegna się jedna para. Tylko dwa najlepsze duety będą mogły dotrzeć do finału i walczyć o wygraną.

Jako pierwsi z marzeniami o finale musieli pożegnać się Ania i Matt, którzy odpadli z programu już w poniedziałkowym odcinku. We wtorek wyeliminowani zostali zaś Marta i Łukasz, którzy zaledwie kilka odcinków wcześniej otrzymali szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Jak się okazało, nie zabawili w nim zbyt długo.

Reklama

Środowy odcinek przyniósł kolejne eliminacje. Podczas gdy wcześniej o eliminowaniu par z gry decydowały wyniki testu wiedzy o partnerze oraz nominacje uczestników, tym razem głos zabrali byli mieszkańcy "Hotelu Paradise".

Otrzymali oni zadanie, by wskazać najbardziej lubiany duet na wyspie. Największą sympatią okazali się darzyć Chrisa oraz Mariettę. Dlatego właśnie ta para otrzymała możliwość wskazania kolejnej dwójki do opuszczenia programu. Ich wybór nie był dużym zaskoczeniem.

Marietta i Chris zdecydowali, że z rajską wyspą powinni pożegnać się Ola i Szymon. Przypomnijmy, że podczas poprzednich eliminacji tylko ta dwójka wyłamała się, wskazując do opuszczenia hotelu nie Martę i Łukasza, a Violę i Adama.

"Szok, ale będzie nam łatwiej wyeliminować Olę i Szymona" - stwierdziła wówczas Marietta. 

W grze pozostają już tylko trzy pary: Marietta i Chris, Viola i Adam oraz Martyna i Łukasz "Blondino". W czwartek z "Hotelem Paradise" pożegna się ostatnia dwójka. W wielkim finale, który odbędzie się w piątek, 17 kwietnia, zobaczymy dwie pary, które będą walczyć o nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Do samego końca nie będzie wiadomo, czy wygrana powędruje do pary, czy do jednej osoby. O tym widzowie przekonają się dopiero w finale, kiedy partnerom przyjdzie sprawdzić swoją lojalność.

***Zobacz także***

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL