Reklama

"Hotel Paradise": Ruszyła druga edycja

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Hotelu Paradise". Widzowie poznali nowych mieszkańców domu na Bali! Co o nich wiemy? Między którymi z nich nawiązały się pierwsze przyjaźnie i pakty?

Widzowie poznali pierwszych uczestników, którzy zamieszkali w luksusowym domu na Bali. Wiadomo już, że o miłość i pieniądze tym razem zawalczą: Magda Jankowska, Dominika Konował, Anna Matyasek, Natalia Brzyśkiewicz, Ivan Yevtushenko, Łukasz Karpiński, Kamil Piórkowski i Bartosz Graczyk.

Reklama

DC wydarzyło się w pierwszy wieczór na wyspie? Która z dziewczyn zrobiła na mieszkańcach największe wrażenie? I jakiego wyboru dokonali uczestnicy?

W pierwszym odcinku na Bali zameldowało się dziewięcioro uczestników - 5 panów i 4 panie. Na mieszkańcach największe wrażenie zrobiła Dominika - dziewczyna o oryginalnej urodzie, miłośniczka piercingu i tatuaży. "Myślę, że jestem wyjątkowa" - przyznała podczas prezentacji.

Entuzjazm panów wywołała także wchodząca do domu jako ostatnia - influencerka Magda. 24-latka spodobała się szczególnie Łukaszowi, który już pierwszego wieczoru starał się o jej względy.

"Ładna jesteś dziewczyna, nie wierzysz, to spójrz w lustro" - komplementował Magdę Łukasz.

Pod koniec dnia dziewczyny zdradziły swoje pierwsze typy, jednak tym razem wyboru mieli dokonać mężczyźni. Był niestety pewien haczyk. Na "rajskim rozdaniu" przed panami pojawiły się nie kobiety, a ich walizki!

Przy różowej torbie stanęło aż dwóch uczestników. Jaką decyzję podejmie jej właścicielka? Przekonamy się już we wtorek, 1 września.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje