Reklama

"Hotel Paradise – Powrót z Raju" od 28 kwietnia w TVN7

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji „Hotelu Paradise” stacja przygotowała niespodziankę dla fanów formatu. Już od wtorku, 28 kwietnia widzowie TVN7 będą mogli zobaczyć jak potoczyły się losy uczestników programu po powrocie do Polski, w specjalnym programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”.

Widzowie TVN7 zobaczą 12 odcinków "Hotelu Paradise – Powrót z Raju”

Właśnie dobiegła końca pierwsza polska edycja "Hotelu Paradise". W finałowym odcinku spotkały się dwie pary - Martyna i Blondino oraz Marietta i Chris. To pozostali uczestnicy programu zdecydowali, że parą która stanie przed Klaudią El Dursi na Rajskiej Ścieżce i sprawdzi swoją lojalność w walce o 100 tys. złotych będzie Marietta i Chris.

Reklama

Każde z nich mogło wygrać pieniądze tylko dla siebie - wystarczyło w odpowiednim momencie rozbić złotą kulę. Oboje zdecydowali jednak inaczej i spotkali się na polu oznaczonym kwotą 100 tys. złotych.

Jak wygląda ich życie po powrocie do Polski? Czy to jedyny związek, który przetrwał po programie? Jak potoczyły się losy pozostałych uczestników? Czy są sprawy, które działy się w Hotelu Paradise, a wciąż nie zostały załatwione?  Na te i wiele innych pytań widzowie poznają odpowiedzi już od 28 kwietnia w programie "Hotel Paradise - Powrót z Raju".

W 12 odcinkach specjalnych pojawią się najlepsze i najbardziej emocjonujące momenty całego sezonu, a sami mieszkańcy hotelu będą mieli okazję się do nich odnieść i skomentować.

Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszcze Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Całość zostanie zrealizowana online z domów naszych uczestników.

"Hotel Paradise - Powrót z Raju" emisja od 28 kwietnia, od wtorku do piątku o godz. 20 na antenie TVN7.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje