Reklama

"Hotel Paradise": Miłość nie przetrwała po programie

"Hotel Paradise", który do niedawna był emitowany na antenie TVN7, miał być dla uczestników szansą na znalezienie miłości. Gra toczyła się o wielkie pieniądze, dlatego nie każde uczucie na rajskiej wyspie było do końca szczere. Które pary nie przetrwały zderzenia z rzeczywistością?

W ostatni piątek, 17 kwietnia, odbył się wielki finał pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". Zwycięzcami wybrani zostali Marietta Witkowska i Krzysztof "Chris" Ducki. Chociaż jedno z nich mogło zgarnąć nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych tylko dla siebie, oboje do końca byli wobec siebie lojalni i postanowili podzielić się wygraną. Marietta jeszcze przed finałem programu deklarowała, że jeśli wygra, pieniądze przeznaczy na operację plastyczną.

Chociaż "Hotel Paradise" z tygodnia na tydzień powiększał swoją widownię i ostatecznie okazał się ogromnym hitem TVN7, stacja podjęła zasmucającą fanów programu decyzję o przełożeniu emisji kolejnej edycji. Pierwotnie drugi, nagrany już sezon "Hotelu Paradise", miał zostać pokazany jeszcze wiosną, tuż po finale pierwszej edycji.

Reklama

Z powodu epidemii koronawirusa tak się jednak nie stanie. Stacja przygotowała jednak dla widzów coś w zamian. Wkrótce na antenie TVN7 zostaną wyemitowane aż dwa nowe programy z udziałem postaci dobrze już znanych z rajskiej wyspy.

Nowe programy TVN7 będą opowiadać o dalszych losach uczestników "Hotelu Paradise", już w Polsce. Fani programu z pewnością są ciekawi, którym parom udało się przetrwać po powrocie z raju. Rąbka tajemnicy na ten temat postanowili udzielić Marietta i Chris. Zwycięzcy programu w rozmowie z magazynem "Party" wyjawili prawdę, która okazała się dość gorzka. "Tylko my przetrwaliśmy" - przyznali.

Chociaż na rajskiej wyspie wiele par deklarowało gorące uczucie, ostatecznie żadna z nich - poza tą zwycięską - nie przetrwała. Narodziły się jednak nowe przyjaźnie, jak w przypadku Martyny i Łukasza "Blondino", którzy spędzają razem kwarantannę. Ale zrodziły się też pewne konflikty.

Marietta ujawniła, że tak było w przypadku Violi i Adama. Nie chciała jednak zbyt wiele mówić o ich rozstaniu. Być może więcej na ten temat dowiemy się z nowych odcinków "Hotelu...".

"Tam też wyszły konflikty... Nie chcielibyśmy za bardzo wypowiadać się na temat innych uczestników i mówić o ich relacjach, po prostu się nie dogadali" - powiedziała.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy