Reklama

Reklama

"Hotel Paradise". Kto opuścił rajską wyspę?

Minął tydzień od ostatniego "rajskiego rozdania". Na poprzednich eliminacjach było naprawdę gorąco. Z programem pożegnała się uczestniczka, która była w hotelu od samego początku! Kto tym razem musiał oddać klucze do swojego pokoju? Czy osoba opuszczająca Bali miała możliwość jakiegokolwiek manewru?

W piątkowym odcinku programu "Hotel Paradise" widzowie mogli obejrzeć powtórki znaczących wydarzeń na rajskiej wyspie z całego tygodnia. To właśnie te momenty wpłynęły na decyzje poszczególnych uczestników podczas "rajskiego rozdania". Niewątpliwie ostatnie dni w hotelu były bardzo emocjonujące. Pojawił się nowy uczestnik Łukasz, który mógł naprawdę sporo namieszać w programie. Złapał świetny kontakt z partnerką Maćka - Martą, co spowodowało, że w końcu zostali parą i zamieszkali w jednym pokoju. Maciek musiał wyprowadzić się do pokoju singli.

Reklama

Łukasz w programie nie miał łatwo. Musiał doprowadzić do rozpadu jedną parę, by przetrwać w programie. Zdecydował, że postara się "zdobyć" Martę. Natomiast Maciek dostał immunitet, dzięki któremu mógł wybrać jedną uczestniczkę z programu i zostać z nią w parze.

Oczywiście jego wybór był prosty. Na rajskim rozdaniu zamierzał podejść do Marty, by tym samym pozbyć się Łukasza z hotelu. Nowy uczestnik starał się namieszać w związku Marietty i Chrisa oraz Ani i Matta. Niestety bezskutecznie, ale doprowadził do pierwszych kłótni wśród żelaznych par.

Na "rajskim rozdaniu" Maciek podszedł do Marty, tak ja planował. Ostatni wybór należał do Łukasza. Ten po długim rozmyślaniu położył swoją dłoń również na Marcie...

Podczas piątkowego "rajskiego rozdania" Klaudia El Dursi po raz kolejny zapytała uczestników o ich dalsze wybory. Posiadający immunitet Maciek wybrał Martę, Matt - Anię, Adam - Violę, a Chris - Mariettę. Łukasz miał wybór jako ostatni i zdecydował, że tym razem również postawi na Martę. Po chwili namysłu położył swoją dłoń na ramieniu uczestniczki. Klaudia El Dursi przypomniała Łukaszowi zasady immunitetu Maćka. Jeśli stanie przy jakiejkolwiek dziewczynie, eliminuje jej dotychczasowego partnera z programu. Łukasz zdawał sobie sprawę z tej decyzji.

"Zaufałem intuicji, postawiłem wszystko na jedną kartę. Wybrałem Martę. Tak podpowiadało mi serce. Inne pary były bardzo mocne, nie widziałem tam cienia szansy na to, żeby cokolwiek ugrać" - skomentował swój wybór Łukasz.

To właśnie on musiał opuścić "Hotel Paradise" na piątkowym "rajskim rozdaniu".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Ula Głowiś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy