Reklama

Reklama

"Hotel Paradise". Kolejny powrót. Wraca była uczestniczka

Do gry w "Hotelu Paradise" powraca kolejna osoba. Była uczestniczka dostanie w programie drugą szansę. Kto ponownie zjawi się na Bali?

Do gry w "Hotelu Paradise" powraca kolejna osoba. Była uczestniczka dostanie w programie drugą szansę. Kto ponownie zjawi się na Bali?
Marta Szkobel wróći do "Hotelu Paradise" /TVN

Od pewnego czasu widzowie "Hotelu Paradise" są zaskakiwani niespodziewanymi powrotami byłych uczestników. Jako pierwsze swoje drugie szanse otrzymały Ola i Sandra, które do programu powróciły na początku miesiąca. Więcej szczęścia okazała się mieć ta pierwsza, ponieważ tylko jej udało się przetrwać rajskie rozdanie. Sandra - jak szybko wróciła - tak szybko musiała pożegnać się z hotelem na Bali.

Niedługo później do programu wrócili - dla równowagi - dwaj panowie. Na rajskiej wyspie ponownie zjawili się Szymon i Łukasz. Póki co nie wiadomo, jak zakończy się dla nich ten tydzień. Wiemy już jednak, że Łukaszowi udało się wywalczyć w zadaniu przywilej, dzięki któremu to właśnie on będzie mógł rozdawać karty w hotelu.

Reklama

Łukasz, dzięki swojemu zwycięstwu, otrzyma możliwość wybrania przywileju, jaki będzie mu przysługiwał. Uczestnik będzie mógł wybrać albo immunitet, albo przywrócenie do programu jednej z byłych uczestniczek - Marty. Pomiędzy tą dwójką iskrzyło już wcześniej, dlatego nie będzie dużym zdziwieniem, kiedy Łukasz wybierze właśnie jej powrót.

Jak rozwinie się sytuacja na wyspie? W grze wciąż jest Maciek, któremu obecnie nie najlepiej układa się w parze z Olą i który był przecież w parze z Martą, nim ta została wyeliminowana z programu przez Mariettę. Przed wymeldowaniem się z hotelu Marta miała jednak równie dobry kontakt z Łukaszem, którego przez jakiś czas planowała nawet wybrać na swojego partnera. Czy swoją decyzją podczas najbliższego rajskiego rozdania pozbawi któregoś z nich marzeń o wielkim finale?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL