Reklama

"Hotel Paradise": Dwaj uczestnicy wracają do programu

Widzów "Hotelu Paradise" znów czeka niespodziewany powrót. Po tym, jak w ubiegłym tygodniu na wyspie ponownie zjawiły się Ola i Sandra, teraz do gry powrócą dwaj byli uczestnicy. Kogo ponownie zobaczymy?

Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" obfitowały w niespodzianki dla widzów. Największą z nich był niewątpliwie wielki powrót Oli i Sandry, które po tym, jak zostały wyeliminowane z gry, ponownie pojawiły się w hotelu na Bali. Los okazał się zdecydowanie łaskawszy dla Oli, ponieważ tylko ona po ostatnim rajskim rozdaniu mogła dalej cieszyć się udziałem w programie.

Reklama

Sandra jak szybko wróciła, tak szybko znowu musiała pożegnać się z wyspą. Podczas piątkowych eliminacji nie została wybrana przez Matta, którego starała się skusić "złotym immunitetem", gwarantującym udział w tygodniu finałowym. Uczestnik postąpił honorowo, pozostając przy swojej dotychczasowej partnerce - Ani, i tym samym Sandra ponownie musiała pogodzić się z eliminacją.

W swojej dotychczasowej parze pozostała także Ola, która - pomimo wcześniejszych deklaracji - nie wybrała podczas rajskiego rozdania Adama. Podeszła do Maćka, który wybrał ją na swoją partnerkę po jej powrocie na Bali. Czy jednak ich para przetrwa? Już w poniedziałkowym odcinku Maciej poczuje silny oddech konkurencji na swoich plecach.

Po ostatnim powrocie dziewczyn do "Hotelu Paradise", mieszkańców czeka kolejna niezapowiedziana wizyta. Tym razem do gry powrócą dwaj panowie. Układ sił na wyspie ulegnie poważnym zmianom, ponieważ w wyniku rywalizacji Maciek i Latino pozostaną bez pary. Ich partnerki - Ola i Martyna, utworzą pary z powracającymi uczestnikami, czyli Szymonem i Łukaszem.

Podczas gdy Latino raczej nie będzie musiał drżeć o swój los, bo Martyna nie wykaże dużego zainteresowania Łukaszem, to już Ola nie będzie miała nic przeciwko zalotom Szymona. Oboje na samym początku programu nie ukrywali, że darzą się sporą sympatią. Czy teraz w końcu dadzą temu ostatecznie wyraz?

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje