Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 4": Aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej" nowym uczestnikiem show

W programie "Hotel Paradise 4" pojawi się nowy bohater. Ujawniono, że jest nim aktor Jan Pyrek, znany z występów w takich serialach, jak "Barwy szczęścia" i "Na Wspólnej". Jak odnajdzie się na rajskiej wyspie?

Jan Pyrek nowym uczestnikiem "Hotelu Paradise 4"

Do ekipy czwartej edycji reality show "Hotel Paradise" dołączy nowy uczestnik. Kim jest? Kto odpadł w poprzednim odcinku?

"Hotel Paradise 4": Kto odpada?

Z "Hotelem Paradise" pożegnały się ostatnio trzy osoby. Po głosowaniu uczestników program musieli opuścić Kasia Stachowiak i Kuba Bzdawka. Podczas rajskiego rozdania bez pary została Maria Wojtas, która także musiała opuścić zanzibarski hotel.

Wkrótce w programie pojawi się nowy uczestnik. Do ekipy "Hotelu Paradise" dołączy aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z popularnych seriali telewizyjnych.

Jan Pyrek: Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 4"

Nowym uczestnikiem czwartej edycji produkcji TVN7 został aktor Jan Pyrek. 29-latek ma na swym koncie występy w kilku popularnych serialach, m.in. "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", "W rytmie serca", "Na sygnale". Niebawem widzowie będą mogli go zobaczyć również w nowym filmie fabularnym Michała Węgrzyna "Gierek".

Reklama

Czytaj więcej:

"Na pewno wzbudzi wiele emocji i kontrowersji" - tak zapowiada wejście aktora agencja Dobre Media.

Dla Pyrka udział w reality show nie jest pierwszym zetknięciem ze światem show-biznesu. Mężczyzna od szóstego roku życia trenował piłkę nożną, jednak kontuzja uniemożliwiła mu kontynuowanie sportowej kariery. Postawił więc na aktorstwo.

Poza epizodycznymi rolami w serialach, jeszcze w tym roku będzie go można zobaczyć w filmie kinowym "Krime Story. Love Story".

Jan Pyrek w 2019 roku brał udział w wyborach Mister Polski. Czy przystojny 29-latek podbije serca mieszkanek "Hotelu Paradise"? Okaże się już niebawem.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje