Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 2": Znamy pierwszą uczestniczkę

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje druga edycja programu "Hotel Paradise". Tymczasem poznaliśmy już pierwszą uczestniczkę nowego sezonu. To Magda Jankowska, która w sieci jest już sporą gwiazdą.

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje druga edycja programu "Hotel Paradise". Tymczasem poznaliśmy już pierwszą uczestniczkę nowego sezonu. To Magda Jankowska, która w sieci jest już sporą gwiazdą.
Magda Jankowska to pierwsza ujawniona uczestniczka "Hotelu Paradise 2" /TVN

Wiosną tego roku na antenie TVN7 zadebiutował nowy format "Hotel Paradise" - randkowy reality show, który nagrywany był na rajskiej wyspie Bali. Prowadzony przez Klaudię El Dursi program okazał się prawdziwym hitem, a oglądalność rosła z tygodnia na tydzień. Tuż po zakończeniu emisji pierwszej edycji "Hotelu Paradise" stacja TVN7 miała pokazać kolejny sezon. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia. Premiera nowych odcinków została wtedy odwołana. Ostatecznie poinformowano, że "Hotel Paradise" powróci na antenę 31 sierpnia. Znamy już jedną z uczestniczek drugiej edycji.

Reklama

Na oficjalnym profilu programu "Hotel Paradise" na Instagramie właśnie opublikowano zdjęcie tajemniczej blondynki z zasłoniętą twarzą. To pierwsza uczestniczka nowej edycji randkowego reality show.

Na oficjalnej stronie TVN ujawniono, że jest nią 24-letnia Magda Jankowska.

"Optymistka, z dużym poczuciem humoru, ale twardo stąpająca po ziemi. Wulkan energii, który może eksplodować, nie zważając na okoliczności. Marzy o karierze i wielkiej sławie. (...) W poważnym związku była tylko raz. Był on krótki, ale intensywny. Twierdzi, że prawdziwa miłość dopiero przed nią. Pociągają ją niegrzeczni chłopcy i nałogowi łamacze serc. Jej typ to wysportowany brunet z pasją. Szuka wariata, który dotrzymywałby jej kroku i wywoływał uśmiech na jej twarzy" - napisano o Magdzie.

Okazuje się, że udział w "Hotelu Paradise" dla Magdy Jankowskiej nie jest pierwszą stycznością z programem rozrywkowym. Już w 2012 roku wzięła udział w "Bitwie na głosy". Była wówczas podopieczną Janusza Panasewicza. Jankowska nie ukrywa, że muzyka to jej ogromna pasja i marzy o tym, by zostać piosenkarką. Obecnie robi karierę jako instagramerka i influencerka. Już teraz cieszy się niemałą popularnością. Jej profil na Instagramie śledzi bowiem blisko 280 tysięcy obserwatorów.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy