Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 2": Znamy kolejnych uczestników

"Hotel Paradise" za niecałe dwa tygodnie powróci na antenę z nowymi odcinkami. Tymczasem ujawniono kolejnych uczestników drugiej edycji randkowego reality show.

Drugi sezon "Hotelu Paradise" zadebiutuje na antenie TVN7 jeszcze w tym miesiącu. Pierwszy odcinek nowej serii widzowie zobaczą w poniedziałek, 31 sierpnia. Przypomnijmy, że pierwotnie druga edycja "Hotelu Paradise" miała być pokazywana w telewizji tuż po finale pierwszej, jednak z powodu pandemii plany stacji TVN7 uległy zmianom.

Już w ubiegłym tygodniu poznaliśmy pierwszą uczestniczkę nowego sezonu "Hotelu Paradise". W czwartek poinformowano, że w programie pojawi się Magda Jankowska, popularna influencerka, która w przeszłości miała już telewizyjny epizod w "Bitwie na głosy".

Reklama

Teraz poznaliśmy kolejnych uczestników. Będą nimi Dominika Konował i Ivan Yevtushenko. Co o nich wiemy?

Ivan Yevtushenko ma 23 lata i pochodzi z Ukrainy, od kilku lat mieszka jednak w Polsce. Przeprowadził się tutaj, nie znając ani słowa w naszym języku. Dziś pracuje jako agent ds. nieruchomości. Jego pasje to gotowanie i boks, który w przeszłości uprawiał przez kilka lat.

Singlem jest od trzech lat. Był w dwóch poważnych związkach. Jest długodystansowcem. Szuka kobiety, z którą spędzi życie i będą mieli dwójkę wymarzonych dzieci. Jego ideał to naturalna dziewczyna, z ładną buzią i długimi włosami. Musi być czuła, mieć poczucie humoru i odrobinę szaleństwa.

Ivan nie marnuje czasu na układy bez przyszłości. Za swój największy atut uznaje dobre serce, choć często staje się ono również jego przekleństwem, gdyż inni to wykorzystują. Jest także prawdziwym dżentelmenem, który zawsze stanie w obronie w swojej damy - dowiadujemy się ze strony programu.

Dominika Konował ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Jej wielką pasją jest taniec, na co dzień pracuje zaś jako manager studia tatuażu. Sama ma na swoim ciele mnóstwo wzorów. Jest też miłośniczką piercingu. Jej twarz zdobią liczne kolczyki, w uszach natomiast nosi tzw. tunele.

Szuka prawdziwej miłości. Jest długodystansowcem. Żal jej czasu na przelotne romanse. Najdłuższy jej związek trwał niecałe dwa lata. Co kręci ją w mężczyznach? Ładny uśmiech, mocne spojrzenie, pewność siebie, zaradność, sportowa sylwetka, ładne dłonie - można przeczytać o Dominice.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL