Reklama

"Hotel Paradise 2": Wyeliminowany uczestnik wróci do gry?

Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", podczas którego wyeliminowany został Ivan, przyniosło sporo emocji. Niektórzy podejrzewają, że to jeszcze nie koniec jego przygody w programie. Dotrze jednak z Anią do finału?

Ostatnie rajskie rozdanie przyniosło wiele emocji i zakończyło się zaskakującym zwrotem akcji. W wyniku splotu wielu niefortunnych wydarzeń z "Hotelem Paradise" pożegnał się bowiem Ivan Yevtushenko, który do tej pory przez wielu był typowany na finalistę programu. Tymczasem jego para z Anną Matyasek została rozbita, a on pożegnał się z randkowym reality show. Czy jednak ostatecznie?

Po ostatnich eliminacjach wśród widzów pojawiły się podejrzenia, że Ivan nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w programie. Niektórzy przeczuwają, że Yevtushenko wróci jeszcze do gry. Plotek nie ucisza zamieszczony przez Anię po czwartkowym odcinku na Instagramie wpis.

Reklama

"Oj Ivanku, Ivanku... Cieszę się, że cię poznałam. Spędziłam z tobą w 'Hotelu...' masę pięknych chwil. (...). Niestety na końcu zbłądziłeś... A dzisiejsze rajskie rozdanie było jednym z najgorszych. Dla ciebie, ale też dla mnie. Wróć! A wy jak myślicie, wróci?" - napisała uczestniczka.

Fani programu nie mieli wątpliwości. "Na 100% wróci", "Na pewno wróci!", "Mam nadzieję, że wróci" - zaczęli komentować.

Niektórzy zwracają także uwagę na słowa, jakie Robert Kapica po rajskim rozdaniu wypowiedział na InstaStories. Przez jednego z widzów uczestnik został bowiem zapytany o to, "czy największe zaskoczenie w programie już było, czy dopiero nadejdzie".

"Myślę, kochani, że dopiero nadejdzie. Ale co to będzie... Szok!" - skomentował enigmatycznie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy