Reklama

"Hell's Kitchen": Wyznała miłość Amaro!

Szef "Piekielnej Kuchni" wzbudza wiele emocji. Ale jak się okazuje, jedna z uczestniczek podkochuje się w Wojciechu Modeście Amaro. Nie przeszkadza jej nawet to, że często dostaje się jej od niego. W materiale wideo możecie zobaczyć, co Kasia Rajkiewicz mówi na temat gospodarza kulinarnego show Polsatu.

- Szef Amaro jest taką moją platoniczną miłością - wyznała Kasia tuż po przyjściu do programu.

Reklama

Mimo ogromnego stresu i wielkich emocji uczucie do szefa "Hell's Kitchen" wydaje się rosnąć z dnia na dzień, czego Kasia w ogóle nie ukrywa.

- Szefowi smakowało, ale się ze mną nie przelizał! - skomentowała Rajkiewicz jedną z pochlebnych opinii Wojciecha Modesta Amaro na temat przyrządzonego przez nią dania.

- Chciałam go liznąć w ucho - powiedziała zaraz po tym, jak kilka tygodni temu szef Amaro zrobił sobie z dziewczynami "selfie".

Czasem zdarza się również, że zamiast szef Amaro Kasia mówi o Wojciechu Modeście szef Amoro!

Zakochanej uczestniczce tak bardzo podoba się gospodarz "Hell's Kitchen", że wydaje się być głucha na krytykę ze strony Amaro.

- Zbluzgał mnie z wielką klasą. Może krzyczeć ile chce. Nie ważne. Krzycz, chodź! - zachwycała się Rajkiewicz.

Podczas wizyty Igor Herbuta z zespołu LemON, okazało się, że Kasia podkochuje się nie tylko w szefie "Hell's Kitchen", ale także w wokaliście.

- Igor jest fantastyczny. No wszystkie się w nim zadurzyłyśmy! Także niech szef będzie trochę zazdrosny (...) Zadurzyłyśmy się bez wzajemności, tak jak w szefie Amaro - powiedziała.

Czy Kasia ponownie wyzna miłość Wojciechowi Modestowi Amaro? Tego dowiemy się już we wtorek, 13 maja, o godzinie 20:05 w Polsacie.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | show Polsatu | Wojciechowi Modestowi Amaro | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje