Reklama

"Hell's Kitchen": Wściekły Amaro wyszedł z restauracji!

Takiej reakcji Wojciecha Modesta Amaro nie spodziewał się nikt. Po kolejnym nieukończonym serwisie szef "Hell's Kitchen - Piekielnej kuchni" wyszedł oburzony z restauracji!

- Zawiedliście mnie totalnie! Pójdziecie do tych stołów i będziecie przepraszać gości - powiedział zirytowany Wojciech Modest Amaro, po czym wyszedł z "Piekielnej kuchni".

Reklama

Po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Hell's Kitchen" szef Amaro tak bardzo zawiódł się na uczestnikach, że o ocenę serwisu poprosił swojego zastępcę Piotra Ślusarza.

- Chciałem powiedzieć tylko jedną rzecz. To była jedna wielka żenada! To jest dramat, jak pracujecie! Wstyd! Pierwszy raz szef nie ma ochoty z wami w ogóle rozmawiać, ani was opier...! Pierwszy raz wyszedł z kuchni! - mówił równie oburzony Piotr Ślusarz.

Ostatecznie z "Hell's Kitchen" pożegnali się Karolina Rudolf oraz Bartosz Brogowski, którzy przegrali w dogrywce z Piotrem Ogińskim.

Czy pozostałym uczestnikom uda się ukończyć z sukcesem kolejny serwis? Przekonamy się już 28 października o 20:05 w Polsacie.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje