Reklama

"Hell's Kitchen": Uczestniczka kłóci się z Amaro!

Takiej sytuacji w historii polskiej edycji "Hell's Kitchen" jeszcze nie było! Uczestniczka drugiej edycji już podczas pierwszego serwisu postanowiła postawić się szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro! Jak skończyła się ta kłótnia?

- Wynoś się do domu w tej sekundzie! Już! Wynocha! Spadaj w tej chwili! - powiedział podniesionym tonem szef Wojciech Modest Amaro, po tym jak odebrał Paulinie opaskę kapitana drużyny.

Reklama

Dziewczyna niestety nie radziła sobie z powierzonym zadaniem i jej drużyna przez długi czas nie była w stanie wydać żadnego dania.

- Liczyłam na to, że szef się ugnie i zostawi mnie na miejscu. Nie dam się wygonić. Mogę cały czas siedzieć i obierać ziemniaki, naprawdę bardzo mi na tym zależy - próbowała przekonać szefa Paulina Kantak, finalistka wyborów Miss Pomorza 2014.

Próbując postawić na swoim Paulina jeszcze bardziej rozwścieczyła szefa "Hell's Kitchen"...

- Piotr możesz wyprowadzić ją do domu?! - krzyknął do sous szefa Piotra Ślusarza. - Ja nie jestem tutaj frajerem, którego się oszukuje co pięć chwil. Wynoś się już! Wypad! - zakomunikował Paulinie i odszedł.

Czy polemika, w którą Paulina wdała się z szefem Amaro nie zaważy na jej udziale w programie? Przekonamy się już we wtorek o godzinie 20:00 w Polsacie, kiedy to zostanie wyemitowany pierwszy odcinek drugiej edycji najsłynniejszego kulinarnego reality-show na świecie.

Co jeszcze czeka nas w drugiej edycji "Hell's Kitchen"? Na castingi do show zgłosiło się niemal dwa tysiące osób! Spośród wszystkich śmiałków wybrano aż 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni.

Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, Internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w "Piekielnej Kuchni". Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro.

Tymczasem szef "Piekielnej Kuchni" będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji "Hell's Kitchen" nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu!

W nowym sezonie "Piekielnej Kuchni" nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy "Hell's Kitchen" będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | Wojciechowi Modestowi Amaro | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje