Reklama

"Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia": Zapłakana uczestniczka

Po tygodniowej przerwie wraca "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". To już szósty tydzień zmagań. Stres coraz bardziej daje się we znaki uczestnikom. Poważne załamanie przeżyje Monika Dąbrowska.

Uczestnicy programu morderczo pracują w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Czekają na nich wyzwania, nagrody i kary. A tym wszystkim zarządza Wojciech Modest Amaro, niekwestionowany autorytet na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznany polski kucharz na świecie.

Reklama

Co wydarzy się w kolejnym odcinku kulinarnego show?

Dotychczas Monice, jako jednej z niewielu, udawało się trzymać nerwy na wodzy. Jednak przez to, co wydarzy się w jutrzejszym odcinku, uczestniczka całkowicie się załamie.

- Jesteśmy na tych nagrodach, rozmawiamy z szefem. On jest takim naprawdę spoko człowiekiem i tak go zawodzimy w kuchni. To jest najgorsze! - oceni wydarzenia jutrzejszego odcinka załamana Monika Dąbrowska.

- Chodzi o to, że ciągle dajemy d...! - dodaje zapłakana uczestniczka.

Co takiego wydarzyło się w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Kto opuści piekielną restaurację? Dowiemy się już we wtorek, 21 października, w Polsacie.


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje