Reklama

"Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia": Oddaj fartuch

Dramat, rozpacz, miazga, desperacja! Tak uczestnicy, na gorąco, komentowali emocje panujące w "Piekielnej Kuchni" - restauracji sygnowanej nazwiskiem Wojciecha Modesta Amaro. Za nami trzecia odsłona pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen".

Pierwsze nominacje do opuszczenia programu poróżniły kucharzy. Niektórzy dorobili się wrogów, a inni nie mogli się pogodzić, że zostali nominowani. Zespół Niebieskich ostro wziął się do pracy, a w zespole Czerwonych nic nie zagrało! Na pierwszym planie, ale na dwóch przeciwnych biegunach znaleźli się: Arkadiusz Klimkiewicz i Monika Katreniok. Arek zdobył szacunek szefa Amaro, a do Moniki restaurator stracił cierpliwość...

Reklama

Po raz trzeci do "Piekielnej Kuchni" przybyli goście. Każdy z nich liczył na wyjątkowy wieczór i wrażenia smakowe zgodne z wysokimi standardami szefa Wojciecha Modesta Amaro. Pierwszy serwis był kompletną katastrofą. Drugi był bardzo daleki od ideału. A trzeci ponownie przeszedł do niechlubnej historii, ale tylko w wydaniu drużyny Czerwonych! Kapitanami drużyn zostali Monika Katreniok i Arkadiusz Klimkiewicz. Niestety pierwsi kapitanowie nie podołali zadaniom.

Szef Amaro bardzo dobitnie skrytykował pracę Moniki: - 25 minut beznadziei! Nie nadajesz się do niczego!

- On mnie chyba nie lubi! - Uwziął się na mnie! - Non stop na mnie krzyczy! Komentowała decyzję szefa Monika.

Szef kuchni musiał szybko ratować sytuację i przekazał dowodzenie Agacie, a następnie Kasi. Jednak dziewczyny kompletnie nie potrafiły zorganizować się i współpracować w kuchni. Stąd kuchnia Czerwonych została zamknięta, a dziewczyny musiały przeprosić wszystkich gości, którzy złożyli u nich zamówienia.

- Ten serwis przejdzie do historii, ale w waszym wydaniu niechlubnej! - Ten zespół miał dzisiaj kompletnie gdzieś: mnie, gości na sali - wszystkich! Podsumował szef Amaro pracę żeńskiej drużyny.

Nieprzygotowane zamówienia z grupy Czerwonych musieli przejąć panowie z niebieskiej kuchni! Początkowo praca u nich również pozostawiała wiele do życzenia i Arek stracił stanowisko kapitana drużyny na rzecz Michała. Ale to nie wszystko - Arek ponownie wyprowadził szefa Amaro z równowagi!

- Najpierw nie wrzucasz ich kiedy trzeba na patelnię, a później czekamy 20 minut, żebyś je spieprzył - skrytykował Amaro sposób przyrządzania steków przez Arka. - Nawpierniczaj się, może zmądrzejesz od tego - dodał ostro Wojciech Modest Amaro i wyrzucił uczestnika z kuchni.

Kucharz nie mógł się z tym pogodzić. Nie poddał się i wbrew decyzji szefa Amaro, wrócił do kuchni. Pokazał, że zrobił dobre steki. - Wróciłem, bo to dla mnie znaczy więcej niż cokolwiek. Wszystko. Być albo nie być - powiedział Arek.

Amaro docenił niezłomność, zaangażowanie, pasję kucharza i pozwolił mu zostać w kuchni. Kuchnia Niebieskich pracowała pełną parą i tym razem wszystkie zamówienia, co do stolika, trafiły do gości restauracji. Nareszcie goście "Piekielnej Kuchni" mieli okazję spróbować dań sygnowanych przez szefa Modesta Amaro! Michał jako kapitan stanął na wysokości zadania.

- Nie było najgorzej. Coś wydaliśmy. Nie było blamażu, tak jak w czerwonej kuchni. Wydaliście wszystko plus zamówienia dziewczyn, plus desery na przeprosiny. To jest pozytyw z tego wieczoru. - Podobało mi się przygotowanie. Widziałem, że jesteście naładowani, widziałem, że macie podzielone sekcje, widziałem, że rozdzieliście to wszystko - podsumował szef Amaro pracę wygranych. Natomiast szczególnie wyróżnił Arka: - Wywaliłem cię z kuchni, bo zaczynało ci się znowu wszystko plątać, a ty jak bumerang wróciłeś. Szacunek! Trzeba być graczem zespołowym. Nie obrócić się w swój kąt, tak jak Monika i zostawić wszystkich w czarnej d...!

- Najsłabszy element, który was zawodzi, musimy eliminować. Monika twój czas, w mojej kuchni, dobiegł końca. Oddasz fartuch - zawyrokował gospodarz polskiej edycji "Hell's Kitchen".

Niepodważalną decyzją szefa Amaro z programu odpadła 35-letnia Monika Katreniok pochodząca z Chorzowa, która obecnie mieszka i pracuje w Oslo.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | Modest Amaro | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje