Reklama

"Hell's Kitchen": Goście gotują pomidorową

Długi czas oczekiwania na potrawy często daje się we znaki gościom "Hell's Kitchen"... W najbliższym odcinku dwoje z nich wejdzie na kuchnię i ugotuje sobie zupę!

Takich kucharzy jeszcze w "Hell's Kitchen" nie było

W najbliższym odcinku "Piekielnej Kuchni" gościnnie pojawi się zespół Letni, Chamski Podryw. Ich wizyta z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczestnikom i gościom restauracji oraz samemu szefowi Amaro. Wszystko przez nietypową prośbę, jakiej dotychczas w "Hell's Kitchen" nie było!

- Czekamy już nie wiadomo ile i my sobie sami zrobimy - zakomunikował Letni, Chamski Podryw szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro.

Piekielny szef, zaskoczony niecodzienną ofertą chłopaków, pozwolił im wejść na kuchnię i ugotować danie, ale pod pewnym warunkiem.

Reklama

- Jedna porcja tego, co zrobicie będzie dla mnie - powiedział Amaro, po czym Letni, Chamski Podryw zaczął gotować... zupę pomidorową.

Jak szef Amaro oceni danie przygotowane przez zespół, który zasłynął m. in. dzięki "Pomidorowej" - parodii utworu Sarsy "Naucz mnie"? Przekonamy się już we wtorek, o godzinie 20:05 w Polsacie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje