Reklama

Reklama

"Hell's Kitchen": Amaro wyrzucił kilkoro uczestników

Tak zdenerwowanego Wojciecha Modesta Amaro chyba jeszcze nikt nie widział. Uczestnicy drugiej edycji "Hell's Kitchen" wyprowadzili z równowagi szefa "Piekielnej Kuchni". Z programem musiało pożegnać się... kilkoro uczestników!

Praca u boku najlepszego szefa kuchni w Polsce to nie przelewki. Wymagania na najwyższym poziomie i ciężka praca to wyzwanie dla prawdziwych twardzieli i miłośników kuchni.


Niestety z powodu niesubordynacji Wojciech Modest Amaro wyrzuci nie jednego, ani dwóch, ale więcej uczestników programu! Pierwszy z nich odpadnie już w trakcie trwania serwisu. Tego w dotychczasowej historii "Hell's Kitchen" jeszcze nie było!

- Nie musimy nominować! Nie ma żadnych reguł oprócz takich, że ja decyduję o wszystkim, rozumiecie?! - zakomunikował szef "Hell's Kitchen".

Reklama

- Powiem ci co się stanie, bo wy dalej myślicie, że to jest zabawa! Oddasz mi bluzę i robisz wypad z Piekielnej Kuchni! Na zawsze! - powiedział oburzony zachowaniem uczestników Wojciech Modest Amaro.

Kto pożegna się z programem po zaledwie dwóch tygodniach rywalizacji? Tego dowiemy się już dzisiaj o godzinie 20 w Polsacie.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje