Reklama

Reklama

HBO Max wchodzi na europejski rynek. Kiedy dostępny będzie w Polsce?

Przedstawiciele HBO Max ogłosili dzisiaj, że w początkowej fazie wprowadzania serwisu do Europy, uruchomiony on zostanie na 27 rynkach. Poza ogłoszonymi wcześniej 20 terytoriami, w 2022 r. HBO Max zadebiutuje także w 7 kolejnych krajach, w tym w Polsce.

Przedstawiciele HBO Max ogłosili dzisiaj, że w początkowej fazie wprowadzania serwisu do Europy, uruchomiony on zostanie na 27 rynkach. Poza ogłoszonymi wcześniej 20 terytoriami, w 2022 r. HBO Max zadebiutuje także w 7 kolejnych krajach, w tym w Polsce.
HBO Max zastąpi dostępną obecnie w Polsce usługę HBO GO /HBO Max /materiały prasowe

HBO Max - po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu - zaoferuje użytkownikom produkcje uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Originals.

HBO Max: Kiedy serwis będzie dostępny w Polsce?

Filmy Warner Bros. będą dostępne w serwisie HBO Max już po 45 dniach od ich premiery kinowej w krajach nordyckich jeszcze w tym roku, a od 2022 roku także w Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Grecji, Islandii oraz Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce.

Subskrypcja HBO Max będzie dostępna w obniżonej w stosunku do aktualnej cenie w krajach nordyckich oraz w dotychczasowej cenie w Hiszpanii, pojawi się również nowa roczna subskrypcja, w której abonenci otrzymają dostęp na 12 miesięcy w cenie ośmiu.

Reklama

Podczas wirtualnego wydarzenia będącego prezentacją oferty HBO Max opublikowano pierwsze fragmentów z powstającego serialu HBO "Ród smoka", a także ekskluzywnych scen z nowego sezonu "Sukcesji" i nowego serialu "Peacemaker". Dodatkowo pojawiła się Sarah Jessica Parker, która ogłosiła, że kontynuacja "Seksu w wielkim mieście", czyli "I tak po prostu",będzie miała premierę w grudniu.

W HBO Max znajdzie się atrakcyjna biblioteka treści dla całej rodziny, za którą odpowiadają uwielbiane marki WarnerMedia zgrupowane w pięciu sekcjach: Warner Bros., HBO, Max Originals, DC oraz Cartoon Network. Do tego fani i użytkownicy serwisu będą mogli cieszyć się z oglądania najnowszych hitów filmowych Warner Bros. już po 45 dniach od ich kinowej premiery - w krajach nordyckich jeszcze w tym roku, a od 2022 r. w Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Grecji, Islandii i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce.

Co w ofercie HBO Max?

"Serwis HBO Max debiutuje w Europie, a wraz z nim najlepszy wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych z istniejącego już od niemal sto lat Warner Bros. oraz HBO, Max Originals, DC i Cartoon Network "- powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International. "Począwszy od ‘Deszczowej piosenki’ po ‘Matrix’, od ‘Gry o tron’ po ‘Mare z Easttown’, od ‘Stewardesy’ po ‘Plotkarę’, od ‘Supermana’ po ‘Jokera’, a także od ‘Królika Bugsa’ po ‘Scooby Doo’... Naprawdę mamy propozycje dla każdego członka rodziny. Wkrótce serwis HBO Max będzie dostępny na 27 rynkach w Europie, łącznie na 67 na całym świecie, a to jeszcze nie koniec. Przed nami znacznie więcej, ponieważ aspirujemy do obecności na 190 rynkach do 2026 roku".

Bogata i różnorodna biblioteka HBO Max to lubiane i cenione produkcje, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są wśród nich tytuły Warner Bros., jak "Harry Potter", "Godzilla vs. Kong", "Dunkierka", "Władca pierścieni", "Lśnienie" i "Mechaniczna pomarańcza". Są też filmy DC, takie jak: "Joker", "Wonder Woman 1984", "Aquaman", "Batman kontra Superman" i "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera". Są także przełomowe seriale HBO, takie jak "Gra o tron", "Rodzina Soprano", "Sukcesja", "Sceny z życia małżeńskiego", "Od nowa", "Seks w wielkim mieście" oraz "Euforia". Nie zabraknie też produkcji Max Originals, jak "Stewardesa", "Plotkara", "Wychowane przez wilki" oraz "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Spośród kultowych familijnych tytułów warto wymienić animacje "Tom i Jerry", "Atomówki" czy "Zwariowane melodie".

HBO Max: Ile kosztować będzie subskrypcja?

Serwis HBO Max dostępny będzie w atrakcyjnej cenie z nowym programem rocznej subskrypcji, która pozwoli na korzystanie z platformy przez dwanaście miesięcy w cenie jedynie ośmiu, co oznacza oszczędność ponad 30% (w Hiszpanii i Finlandii obniży to miesięczny koszt do około 5,99 euro). Kwota miesięcznej subskrypcji zostanie utrzymana na dotychczasowym, atrakcyjnym poziomie dla użytkowników w Hiszpanii, obniżona natomiast dla użytkowników z krajów nordyckich. Ponadto, w momencie debiutu serwisu w Europie, czyli 26 października, ogłoszone zostaną specjalne oferty cenowe dla nowych klientów.

"Fanom w Europie zapewniamy rozrywkę, odkąd uruchomiliśmy nasz pierwszy kanał telewizyjny HBO na Węgrzech w 1991 roku. A już od ponad dekady na naszym kontynencie oferujemy serwisy streamingowe pod marką HBO. Platforma HBO Max reprezentuje nadejście nowej ery, która  przeniesie streaming na wyższy poziom, proponując znacznie szerszą ofertę programową najlepszej rozrywki dla całej rodziny w bardzo atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że możemy sprowadzić HBO Max do Europy dla naszych fanów i subskrybentów" - powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA.

Dwa polskie seriale w ofercie HBO Max

Poza kultowymi amerykańskimi produkcjami HBO, serwis HBO Max będzie źródłem wielu godzin rozrywki autorstwa najlepszych europejskich twórców, a wszystko pod nowym szyldem MAX Originals. Wśród nadchodzących europejskich seriali oryginalnych znajdą się "Kamikaze" (Dania), "Todo lo Otro" (Hiszpania), "Do boju, Juan" (Hiszpania), "Garcia!" (Hiszpania), drugi sezon serialu "Przybysze" (Norwegia), "Ruxx" (Rumunia), "Informator" (Węgry), a także dwa polskie seriale - "Odwilż" oraz "Warszawianka".

HBO Max wprowadzi na europejski rynek nową, globalną platformę technologiczną. Będzie to całkiem nowe doświadczenie streamingu z nowymi rozwiązaniami i funkcjami, które dostarczą dopasowane treści i osobiste rekomendacje, tworząc ofertę skrojoną na miarę dla każdego użytkownika z osobna. Subskrybenci będą mogli spersonalizować swój profil, nadając mu osobisty charakter, a rodzice, za pomocą kontroli rodzicielskiej, tworzyć profile dla swoich dzieci, aby mieć pewność, że oglądają one treści odpowiednie do ich wieku.

HBO Max dostępne będzie na wielu urządzeniach za pośrednictwem różnych operatorów oraz na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie HBOMax.com. Użytkownicy będą mogli opłacać swoją subskrypcję, korzystając z głównych partnerów płatniczych, wśród których są: VISA, Mastercard i PayPal.

HBO Max zastąpi dotychczasowe serwisy streamingowe HBO dostępne na 20 rynkach w krajach nordyckich, Hiszpanii, Portugalii oraz Europie Środkowo-Wschodniej.  Serwis będzie dostępny zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych użytkowników (dotyczy to zarówno użytkowników, którzy subskrybują serwis bezpośrednio poprzez stronę internetową, a także tych, którzy mają dostęp za pośrednictwem operatorów).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy