Reklama

Hanna Lis za Magdę Mołek?

Kiedy Magda Mołek w jednym z programów potwierdziła, że spodziewa się dziecka, pojawiły się plotki, że kierownictwo stacji już szuka jej następczyni. Co ciekawe, mówi się o... Hannie Lis.

- W życiu zdarzają się różne sytuacje i różne chwile, i autentycznie jest wielką dla mnie przyjemnością i szczęściem, że mogę tę informację potwierdzić - wyznała Mołek w "Między kuchnią a salonem".

Reklama

W tym samym programie stwierdziła: - Jest propozycja dla wszystkich pań, które chętnie zajęłyby moje miejsce, proszę próbować!.

Nic dziwnego, że pojawiły się plotki, jakoby szykowano już na jej miejsce w "Dzień Dobry TVN" Hannę Lis - donosi "Na żywo".

Jej wielki powrót do telewizji (jesienią ma poprowadzić program kulinarny w TVN Style - przyp.red.) stanął jednak pod znakiem zapytania.

"Życie na gorąco" podaje, że dziennikarka nie podpisała jeszcze umowy, a same negocjacje utknęły w martwym punkcie. Powodem są podobno pieniądze...

"Zdaniem naszych informatorów, wymagania finansowe Hanny Lis są zbyt wygórowane. Można usłyszeć opinię, że postawiła ona tak twarde warunki pod wpływem sugestii męża" - można przeczytać w tygodniku.

Inne źródło gazety twierdzi, że "Tomek nie wtrąca się w sprawy zawodowe Hanki, zostawiając jej wolną rękę".

Czy zobaczymy Hannę Lis w telewizji TVN?

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek | TVN SA | Hanna Lis | Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje