Hanna Lis wraca z autorskim programem

Hanna Lis
Hanna LisAndras SzilagyiMWMedia
W kwietniu 2009 roku została zwolniona, ponieważ zdaniem Piotra Farfała (w tym czasie prezesa TVP) "dopuściła się poważnego naruszenia zasad etyki dziennikarskiej poprzez samowolną zmianę treści komunikatu odczytanego w głównym wydaniu Wiadomości".
W kwietniu 2009 roku została zwolniona, ponieważ zdaniem Piotra Farfała (w tym czasie prezesa TVP) "dopuściła się poważnego naruszenia zasad etyki dziennikarskiej poprzez samowolną zmianę treści komunikatu odczytanego w głównym wydaniu Wiadomości". AKPA
W 2007 roku odeszła z Polsatu na znak solidarności ze zwolnionym Tomaszem Lisem.

Do TVP wróciła w 2008 roku i prowadziła "Wiadomości".
W 2007 roku odeszła z Polsatu na znak solidarności ze zwolnionym Tomaszem Lisem. Do TVP wróciła w 2008 roku i prowadziła "Wiadomości". AKPA
W maju 2012 została prowadzącą "Panoramę" na antenie TVP2. Wróciła wtedy do pracy w mediach po 3-letniej nieobecności na antenie.
W maju 2012 została prowadzącą "Panoramę" na antenie TVP2. Wróciła wtedy do pracy w mediach po 3-letniej nieobecności na antenie. AKPA
Hanna Lis karierę dziennikarską rozpoczęła w 1992 roku w Telewizji Publicznej i do 2001 roku prowadziła m.in. "Teleexpress".

Na zdjęciu, w 1994 roku z Maciejem Orłosiem.
Hanna Lis karierę dziennikarską rozpoczęła w 1992 roku w Telewizji Publicznej i do 2001 roku prowadziła m.in. "Teleexpress". Na zdjęciu, w 1994 roku z Maciejem Orłosiem. Zenon ZyburtowiczEast News
Hanna Lis urodziła się 13 maja 1970 roku w Warszawie. Jest absolwentką italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W 1996 roku otrzymała Wiktora w kategorii odkrycie roku.
Hanna Lis urodziła się 13 maja 1970 roku w Warszawie. Jest absolwentką italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W 1996 roku otrzymała Wiktora w kategorii odkrycie roku. Michał KułakowskiReporter
Hanna Lis żegna się z pracą w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła program informacyjny "Panorama" TVP2.

Dziennikarka potkała się z nowym szefem serwisu TVP2 Piotrem Lichotą.

"Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło" - napisała Hanna Lis po tym spotkaniu na Twitterze.
Hanna Lis żegna się z pracą w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła program informacyjny "Panorama" TVP2. Dziennikarka potkała się z nowym szefem serwisu TVP2 Piotrem Lichotą. "Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło" - napisała Hanna Lis po tym spotkaniu na Twitterze. Maciej NabrdalikEast News
Następnie przeszła do TV4 i była prowadzącą "Dziennik". Później rozpoczęła pracę w Polsacie, gdzie przez 3 lata była prezenterką "Wydarzeń".
Następnie przeszła do TV4 i była prowadzącą "Dziennik". Później rozpoczęła pracę w Polsacie, gdzie przez 3 lata była prezenterką "Wydarzeń". Grzegorz PressReporter
Hanna Lis zachwycona IzraelemNewseria Lifestyle/informacja prasowa
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?