Reklama

Hanna Lis: Powrót sentymentalny

Zawsze wierzyła w to, że można pogodzić prowadzenie domu z pracą. Teraz wraca do telewizji, bo to jej żywioł i życiowa pasja.

Kiedy trzy lata temu Hanna Lis (42 l.) odeszła z TVP, zniknęła z ekranu na dobre. Zaszyła się w swoim podwarszawskim domu, zajęła się jego prowadzeniem i wychowaniem córek. Życie w cieniu sławnego męża Tomasza Lisa (46 l.) wcale jej nie przeszkadzało.

Reklama

Nawet gdy po pewnym czasie TVP upomniała się o nią, w pierwszej chwili pomyślała, że to nie jest jeszcze właściwy moment na powrót. Czas poświęcany rodzinie dawał jej dużo radości. Ale z drugiej strony wiedziała, że na dłuższą metę tak być nie może. Bo ona przecież bardzo lubi swoją pracę i uwielbia nowe wyzwania. Rozpoczęły się negocjacje. Niestety, sprawy rodzinne nie pozwoliły wówczas pani Hannie na powrót do pracy.

- Ostatni rok był dla mnie bardzo intensywny, trudny emocjonalnie - wyznała. Dziennikarka straciła ukochanego tatę, Waldemara Kedaja. - Śmierć ojca dosłownie zwaliła ją z nóg. Po takim przeżyciu nie jest łatwo zacząć normalnie funkcjonować - zdradza jej znajomy.

Jak każdy w takiej sytuacji, dziennikarka musiała się uporać z żałobą, pogodzić wewnętrznie z tą stratą. W końcu uznała, że może już wrócić na plac Powstańców, skąd nadawane są wszystkie programy informacyjne TVP, w tym także "Panorama".

Dziennikarka cieszy się, że prowadzi właśnie ten program. Według niej "Panorama" jest wyjątkowa - nie goni za sensacją, a widza traktuje bardzo poważnie. A w przekazach informacyjnych właśnie to jest najważniejsze.

- Tuż przed pierwszym wejściem na wizję Hanka od rana była w redakcji. Ta praca to absolutnie jej żywioł, bo ona jest zwierzęciem telewizyjnym. Uwielbia szukać newsów, szperać, dzwonić, a do tego jest szalenie ambitna - opowiada kolega z redakcji.

Pani Hanna wróciła do tego, co jest jej pasją. Czuła też, że to ostatni moment, by wrócić tam, gdzie jej miejsce. Nigdy nie ukrywała przecież, że ma poczucie upływającego czasu. I choć, jak sama mówi, woli siebie w wersji "kobieta" niż "dziewczątko", to wie, że dojrzałym kobietom o pracę na wizji coraz trudniej.

PK

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telewizji | życiowa pasja | Hanna Lis | Panorama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje