Reklama

Reklama

Hanna Lis: "Ostateczny rozwód" z polityką

"Ktoś powiedział, że popełniam straszliwy błąd, biorąc udział w 'Azja Express', bo z niego nie będzie już powrotu do świata newsów. I świetnie, bo o to właśnie chodziło" - Hanna Lis powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva". Dziennikarka ujawniła, że zwolnienie z TVP było jej "ostatecznym rozwodem z newsami i polityką".

Hanna Lis w studiu "Panoramy"

W styczniu Hanna Lis została zwolniona w TVP. Od 2012 roku była prowadzącą "Panoramę".

"W ten sposób po 24 latach wzięłam ostateczny rozwód z newsami i polityką. Poczułam gigantyczną ulgę. Dziś uważam, że dobra zmiana przyniosła mi naprawdę dobrą zmianę. Polska polityka jest, w moim odczuciu, coraz bardziej wyjałowiona z wartości, idei, wielkich celów. Okładanie się przez posłów kijami baseballowymi jest nieszczególnie inspirujące" - dziennikarka powiedziała "Vivie".

Od września Lis będziemy mogli zobaczyć w nowym reality-show TVN-u "Azja Express".

Reklama

Uczestnicy tego przygodowego programu wyruszą w podróż po Azji. Ich celem jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zdani sami na siebie, będą musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport. Na  to wszystko będą mieć jednego dolara dziennie. W trakcie podróży, czekać będą na nich różne zadania, dzięki którym będą mogli przejść do następnego etapu.  

W show partnerem Lis będzie projektant Łukasz Jemioł.

Na srebrny ekran wróci też jako gospodyni autorskiego programu TVN Style "Bez planu", który zadebiutuje w ramówce we wrześniu.

"Bez planu" będzie podróżniczo-kulinarnym programem, w którym Lis w trakcie zwiedzania różnych zakątków świata, będzie poznawać nie tylko kuchnię danego kraju, ale też jego kulturę i obyczaje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje