Reklama

Reklama

Gwiazdy z sieci

Ewa Chodakowska, Łukasz Jakóbiak i Jessica Mercedes - co łączy trenerkę fitness, dziennikarza i blogerkę modową? Do realizacji swoich pasji wykorzystali internet i zdobyli serca milionów...

Ktoś, kto robi coś z zaangażowaniem, talentem i konsekwencją, może liczyć na zainteresowanie. Internet i jego gwiazdy stają się konkurencją dla tradycyjnych mediów.

Łukasz Jakóbiak ukończył dziennikarstwo na UW i początkowo bardzo starał się o pracę w telewizji. Wywiesił nawet swoje CV na billboardzie.

- Nikt mnie nie chciał zatrudnić jako prezentera, zatrudniłem się sam. Nie stać mnie było na studio, więc zacząłem nagrywać w kawalerce, w której mieszkam - mówi dziś.

Jego talk-show "20m2 Łukasza" można oglądać wyłącznie w internecie. Widzów przybywa z dnia na dzień. Dziennikarz zaprasza do rozmów gwiazdy z pierwszych stron gazet. W kawalerce gościli m.in. Doda, Magda Gessler i Maciej Musiał.

Reklama

Półtora miliona odtworzeń - tyle ma pierwszy z brzegu film trenerki fitness Ewy Chodakowskiej na YouTubie. Nie jest łatwy, ale skuteczny - na profilu trenerki na FB wdzięczne dziewczyny pokazują efekty swojej pracy nad figurą. Są imponujące!

Ewa chce działać kompleksowo - oprócz ćwiczeń codziennie wrzuca motywujący tekst, zdjęcie, przepis na lekki posiłek. Niedawno podpisała kontrakt na współpracę z "Dzień Dobry TVN" i jest zasypywana kolejnymi propozycjami.

Na ich brak nie narzekają także bijące rekordy popularności blogerki modowe. Maffashion (Julia Kuczyńska) i Jessica Mercedes pojawiają się na pokazach mody i cieszą się nie mniejszą popularnością wśród fotoreporterów niż aktorki czy piosenkarki. Ostatnio Julia gościła u Kuby Wojewódzkiego, a Jessica brylowała na festiwalu w Cannes.

Anna Janiak

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska | jessica mercedes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje