Reklama

Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

Wiadomość o tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka zelektryzowała polskie media. Aktorce i jej mężowi Rafałowi dość długo udawało się utrzymywać tę informację w tajemnicy, bo jak się okazuje, gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. 4 maja małżeństwo gościło na "Domówce u Dowborów". Czekała ich tam niezwykła niespodzianka, bowiem przyjaciele i znajomi postanowili złożyć im z okazji ciąży gratulacje.

Barbarze Kurdej-Szatan przypadły do gustu takie życzenia?

Życzenia były jednak bardzo... nietypowe. "Pobudka! Piąta rano i to jest pora, o której będziecie wstawać. Współczuję wam bardzo serdecznie" - powiedziała na nagraniu Olga Kalicka, która sama od roku jest mamą. "Cześć, słyszałam, że Szatany będą mieć drugie dziecko, nie no dramat... to znaczy napisałam, że zazdro, ale pfff... żart" - stwierdziła Małgorzata Kożuchowska. A po chwili dodała: "Ja nie wiem, jak oni to ogarną, jeszcze teraz. Nie ma roboty, nie ma kasy, jakąś zrzutę może zrobimy, mam jakieś rzeczy po Jaśku".

Z kolei Anna Mucha zwróciła się bezpośrednio do aktorskiej pary. "Słyszycie? Posłuchajcie! To jest cisza. Dopóki się nie wyprowadzą, już więcej jej nie usłyszycie!" - zażartowała. A Rafał Zawierucha udawał zaskoczonego. "Wróciłem z dwudniowej imprezy, bo mogłem sobie na to pozwolić i dowiedziałem się, że co, wy macie mieć kolejne dziecko? Po co?" - pytał. Sonia Bohosiewicz udzieliła przyszłej Barbarze rady. "Basiunia, pamiętaj, żeby chociaż raz dziennie umyć zęby. Po drugiej ciąży na twoim ciele nie będzie miejsca bez cellulitu". Z kolei Maciej Dowbor miał przestrogę dla Rafała Szatana. "Teraz już się nie rozwiedziesz, bo Basia posądzi cię o takie alimenty... Zresztą, kto by ją chciał z dwójką dzieci" - powiedział prezenter.

Reklama

Kilka "ciepłych" słów dodała też Marzena Rogalska. "Ja nic nie mówię, ale pieluchy, kiedy Hanka taka ogarnięta, samodzielna dziewczyna, a tu znowu powrót do tego etapu... Generalnie spoko" - rzuciła. Cały filmik został oczywiście nagrany w żartobliwym tonie i choć zdania fanów na jego temat były podzielone, najwyraźniej trafił w gust Barbary i Rafała Szatanów. "Mamy dystans i lubimy czarny humor" - podsumowała Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 9 lat. Mają już jedno dziecko, ośmioletnią córkę Hannę.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje