Reklama

Gwiazdy kręcą seriale w wakacje

Ulubione seriale Polaków już się skończyły lub niebawem się zakończą. Latem będzie można oglądać jedynie powtórki. Nie trzeba się jednak martwić, bowiem w wakacje będą kręcone nowe serie. "Przepis na życie", "Hotel 52" i "Komisarz Alex" wrócą na ekrany jesienią.

Decyzją Polsatu powstanie VI transza serialu 'Hotel 52'. Kto zagra w najnowszej serii, tego na razie produkcja nie zdradza. Obecnie trwają prace przygotowawcze do rozpoczęcia zdjęć, które zaplanowano wstępnie na połowę czerwca br." - zdradza Akson Studio.

Reklama

Ta sama firma odpowiedzialna jest także za produkcję serialu "Przepis na życie", do którego zdjęcia również rozpoczną się w czerwcu. Jak poinformowali producenci, połowa akcji czwartej już serii, przeniesie się do słonecznej Toskanii. Widzowie znów będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów, w których wcielają się m.in.: Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Dorota Kolak i Aleksandra Radwańska.

Od 27 kwietnia (potrwają do połowy sierpnia) realizowane są także zdjęcia do kolejnej serii "Czasu honoru". W tej części zobaczymy powojenną Warszawę. "To jest już piąta transza i kolejna okazja do spotkania ze wspaniałymi ludźmi. W tej odsłonie dołączą do nas m.in. Magdalena Cielecka i Jan Frycz. To cudowne. Zdjęcia do tego serialu, to zawsze wyjątkowy czas" - powiedział PAP Life Jakub Wesołowski, któremu jak zwykle towarzyszyć będą na ekranie Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki i Maciej Zakościelny.

W wakacje ruszą także zdjęcia do drugiej serii "Prawa Agaty" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Na planie obok niej pojawią się również Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska i Leszek Lichota. Aktorzy nie ukrywają radości z powodu ponownego spotkania. "Bardzo się cieszę. Będzie zabawnie, a moje sprawy będą tak, jak zazwyczaj, przeciwieństwem tego, co robią główni bohaterowie" - zdradziła PAP Life Widawska.

Sympatię widzów zyskał także serial "Komisarz Alex" z główną rolą Jakuba Wesołowskiego. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii tego serialu, w którym grają także m.in. Magdalena Walach i Ireneusz Czop.

W wakacje będą trwały zdjęcia również do tak popularnych seriali jak: "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe".

Emisje kolejnych sezonów wspomnianych produkcji już jesienią 2012 roku.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje