Reklama

Reklama

Gwiazdy "2XL" mają zakaz odchudzania!

W warszawskiej Kinotece odbył się przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka serialu "2XL" w reżyserii Bodo Koxa, który widzowie Polsatu oglądać będą od 5 września (w czwartki o godz. 22).

Czekoladki ukryte w szufladach i w torebce. Poczucie winy i wciąż odnawiane obietnice - nigdy więcej! Tak oto przedstawia się rzeczywistość niekochanej przez męża dietetyczki Laury (Edyta Jungowska). Sałata, kawa, kawa i sałata - taką dietę stosuje z kolei Agata (Elżbieta Romanowska), biolog na wiecznej diecie. Co je łączy? Nadwaga, samotność i tęsknota za oszałamiającą sylwetką i wielką miłością.

- Myślę, że każdy zaliczył niefortunny rozdział w swoim życiu pt. "dieta". Z reguły są to diety nieprzemyślane, spontaniczne, zasłyszane i okazuje się, że finalnie to jeden wielki niewypał. Rzeczywiście spadek wagi jest bardzo szybki, ale efekt jojo jest równie spektakularny. Najzdrowszą formą odchudzania jest racjonalny sposób odżywiania, zdrowy styl życia i ćwiczenia. Na zdrową utratę wagi potrzeba czasu i pracy. Ja na razie mam zakaz! - mówi Ela Romanowska.

Reklama

Jak zapewniają twórcy serial wychodzi poza stereotypy wielkomiejskiego trendu, że jedynie słusznym i najpiękniejszym rozmiarem świata jest "S". Produkcja ma również zwrócić uwagę na kwestię otyłości i problemy, z którymi zmagają się osoby przechodzące na dietę. Choć główna bohaterka w lodówce ma jedynie światło i żywi się przysłowiowym liściem sałaty oraz kawą, nie oznacza to, że cała ekipa "2XL" przejdzie lifting na oczach widzów. Wręcz przeciwnie, jak zdradziły nam Ela Romanowska oraz Edyta Jungowska, w kontrakcie mają zakaz odchudzania do odwołania!

Męski punkt widzenia i rekomendacje nowej produkcji przedstawił Jarosław Sander, szef redakcji filmowej Polsatu: - To serial o dwóch pulchnych kobietach, które nie do końca dobrze czują się w swojej skórze. Pochodzą z dwóch różnych światów, ale pod koniec pierwszego odcinka łączą siły i postanawiają wziąć się za siebie. Takiego serialu, o takiej tematyce w polskiej telewizji jeszcze nie było. Tego jestem pewien. Liczymy na sukces.

W pozostałych rolach zobaczymy: Przemysława Sadowskiego, Piotra Polka, Filipa Bobka, Natalię Klimas, Ewę Kaim, Jana Monczkę, Łukasza Płoszajskiego, Piotra Roguckiego, Piotra Stramowskiego, czy Marka Kaliszuka.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | zakazane | zakażanie | 2XL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL