Reklama

Gwiazda TVP nakręciła pierwszy z życiu tutorial

Jeszcze niedawno była znaną nielicznym dziennikarką TVN24 BiŚ, dziś wyrasta na coraz większą gwiazdę Telewizji Polskiej. Rosnąca popularność i zainteresowanie wcale jednak nie onieśmiela Karoliny Pajączkowskiej. Przeciwnie, powiększające się grono fanów mobilizuje ją do kolejnych działań. Dziennikarka właśnie zadebiutowała jako autorka tutorialu. Opublikowała na Instagramie poradnik, w którym uczy, jak zrobić makijaż, który sama nosi.

Debiut wymagał od Pajączkowskiej sporej odwagi. Komplementowana za swoją perfekcyjną urodę dziennikarka na początku filmiku musiała się bowiem pokazać bez makijażu, do czego nie przyzwyczaiła swoich wielbicieli. Ale czego się, by spełnić prośby fanów. A to właśnie liczne pytania i zachęty ze strony obserwujących Pajączkowską internautów skłoniło ją do nakręcenia filmiku instruktażowego.

Reklama

"Jak się maluję? Dużo osób do mnie pisze: 'Karola, pokaż, jak się malujesz', kobiet zwłaszcza. Ja lubię zdradzać takie sekrety telewizyjne i też chcę być dla was nie tylko jako ta osoba znana z telewizji, ale być dla was" - tłumaczy swoją motywacją na wstępie filmiku Pajączkowska.

W dalszej części zaznacza, że jest "zupełnie bez makijażu" i że tak właśnie wygląda przez większość czasu, bo maluje się tylko do telewizji. I przekonuje, że - jak każdy - ma niedoskonałości cery, ma cienie przed oczami. Zaznacza też, że jest "absolutnie w porządku pokazywać się bez makijażu", co ona sama promuje, choć jej fani widzą ją głównie w telewizji, więc nie mają okazji zobaczyć jej w tej naturalnej wersji. Reszta trwającego ponad 12 minut to już instrukcja, jak krok po kroku wykonać makijaż, którym Pajączkowska zachwyca w telewizji.

Komentarze pod debiutanckim tutorialem wskazują, że Pajączkowska może być nie tylko gwiazdą TVP, ale też Instagrama. I że powinna poważnie pomyśleć nad robieniem kolejnych filmików instruktarzowych. Fani chwalą ją bowiem za pomysł, rzeczowe informacje i proste wyjaśnienie, jak krok po kroku zyskać fenomenalny look, a także pytają o kosmetyki, których używa. Coś nam się wydaje, że dziennikarka TVP właśnie rozpoczęła karierę influenserki.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pajączkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje