Reklama

Gwiazda "Majki" w "M jak miłość"!

Przyjazd Janki (Joanna Osyda) do Grabiny zburzy spokój Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Czy krewna doprowadzi Mostowiaków do ruiny finansowej i odbierze im ukochany dom? Oto, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Niestety, wygląda na to, że w nowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków spełnią się złe przeczucia Barbary. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu dręczy ją koszmar senny, w którym widzi zniszczony dom i ogród.

Oto wnuczka siostry Lucjana!

Reklama

Tymczasem wychowana w USA Janka, a właściwie Jane Buford po powrocie do Polski postanowi dochodzić swoich praw do ich rodzinnej posiadłości. W tym celu zatrudni kancelarię prawną w osobie mecenasa Grabowskiego (Sławomir Grzymkowski), który na jej zlecenie przygotuje szczegółowe informacje na temat majątku Mostowiaków i wszystkich członków rodziny. Mecenas poinformuje Jankę, że Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) otrzymał ziemię w akcie darowizny, co pozwala dochodzić jej praw do spadku.

- Wygramy ten proces, bo mamy dokumenty potwierdzające, że jest pani wnuczką siostry Lucjana Mostowiaka, uznanej za zmarłą w czasie wojny - wyjaśni prawnik.

Od kłamstwa do kłamstwa

Ujawniamy, że Janka pojawi się w Lipnicy w 978. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 25 marca). Przez przypadek spotka Kolędę (Artur Barciś), który podwiezie ją do Grabiny. Po drodze dziewczyna skłamie, że szuka dalekich krewnych. Sadownik skieruje ją do Kwaśniakowej (Viola Arlak) jako do najlepiej poinformowanej osoby w okolicy.

Przed domem Mostowiaków Janka natknie się na Pawła (Rafał Mroczek), Piotra (Paweł Mroczek), Kingę (Katarzyna Cichopek) i Madzię (Anna Mucha). Tym razem skłamie, że ma cukrzycę i źle się poczuła. Niczego nieświadomi Zduńscy zaproszą ją do domu, a Lucjan poczęstuje sokiem z jabłek i opowie, że rodzina od pokoleń zajmuje się sadownictwem.

Gościnni Mostwiakowie nie spodziewają się, jaki los zgotuje im Janka...

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje