Reklama

Grunt to perfekcja

Programy poradnikowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim wiemy, co jeść, kupować, jak sprzątać. Ich prowadzące zyskały olbrzymią popularność. Niektóre nawet dorobiły się fortuny.

Niestety majątku nie zbiła na poradnikach żadna Polka. Królową gospodyń domowych jest niewątpliwie Brytyjka Anthea Turner prowadząca program pod tytułem "Perfekcyjna pani domu".

Reklama

Już wkrótce na antenie TVN Style ruszy polska wersja poradnika. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie go prowadził.

Program pokazuje, jak zorganizować dom, żeby wszystko działało jak w zegarku. Jakie robić zakupy, jak sprzątać, żeby nie tracić czasu, co kupić na obiad. W Wielkiej Brytanii "Perfekcyjna pani domu" była prawdziwym hitem. Anthea Turner zarobiła majątek na książce o tym samym tytule.

Polskie produkcje nie dorównują zachodnim poradnikom, ale warto je oglądać, by dowiedzieć się, jak prowadzić gospodarstwo domowe.

Na polskim rynku mamy program "Pozamiatane" emitowany na antenie Polsat Cafe. Magdalena Wójcik wciela się tam w rolę szefowej agencji sprzątającej, która ma doprowadzić dom klienta do porządku.

Innym wartym polecenia programem tej samej stacji są "Gadżety kobiety", którego gospodynią jest piękna Ewa Wachowicz, prowadząca również program kulinarny.

W ofercie TVN Style, obok licznych zagranicznych produkcji, możemy zobaczyć Annę Nowak-Ibisz, która doradza nam, co kupić, by domowe życie stało się prostsze. I tak w najbliższym programie dowiemy się, że warto mieć w domu maszynę fitness i wyciskarkę do soków.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: programy poradnikowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje