Reklama

Gromee nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Gromee zastąpi Adama Strycharczuka w jury nadchodzącej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Gromee to ceniony producent muzyczny, który na swoim koncie ma wiele przebojów, stworzonych zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi gwiazdami.

Reklama

Gromee dołącza do Michała Wiśniewskiego, z którym razem zasiądą jako nowi jurorzy w 15. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W poprzedniej edycji show jurorami byli także Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka, które powrócą także jesienią.

Kim jest Gromee?

Andrzej Gromala, bo tak naprawdę nazywa się producent, zadebiutował utworem "Open Up Your Heart" w 2011 roku. Popularność zdobył wydanym kilka lat później singlem "Follow You". Od tego czasu Gromee współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Jesper Jenset, Golec uOrkiestra, Bedoes, Ania Dąbrowska i Edyta Górniak.

W 2018 roku pojawił się gościnnie w jednym z odcinków programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wraz z Lukasem Meijerem wystąpili wspólnie podczas koncertu "Przebój Lata 2018 RMF FM i Polsatu" w ramach konkursu na najlepszy utwór wakacji 2018. Jego ostatnim dziełem jest piosenka "Cool Me Down", nagrana z wokalistką z Rumunii.

Jak wypadnie w roli sędziego? Co będzie dla niego najważniejsze podczas oceniania metamorfoz?

Nowe odcinki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jesienią w Polsacie!

O wygraną w programie walczyć będą: Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, aktorka Klara Williams, Adam Zdrójkowski i syn lidera Budki Suflera - Krzysztof Cugowski.

Czytaj więcej! Kacper Kuszewski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 | Gromee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje