Reklama

Reklama

Gra szczerością

W "X Factor" nadeszła chwila prawdy! Kto wygra sympatię widzów, kontrakt płytowy i 100 tysięcy złotych? Tego nie wie nawet Tatiana Okupnik.

Nie będzie łatwo! Bo w finale zostali zawodnicy najlepsi wokalnie, najsilniejsi psychicznie i, nie ma wątpliwości, cieszący się największą sympatią telewidzów. Potrzebny będzie łut szczęścia - czy wybrany utwór trafi w gust jurorów i fanów programu?

A może wpływ będzie miało to, z kim zaśpiewa finalista? Każde z trójki uczestników wykona utwór z gwiazdą o międzynarodowej sławie. Będą to Edyta Górniak, Brytyjka Tanita Tikaram oraz irlandzki wokalista Rea Garvey.

Na pewno Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil będą trzymać kciuki za swoich podopiecznych, a Tatiana, której zespoły zakończyły już występy, zachowa największy spokój.

Reklama

Podczas poprzednich edycji "X Factora" zwyciężali panowie, zawodnicy Czesława (Gienek Loska) i Tatiany (Dawid Podsiadło). Teraz pora na dziewczynę od Kuby?

Jak się pani odnalazła w roli jurorki? To wdzięczne czy niewdzięczne zajęcie?

Tatiana Okupnik: - Moją metodą jest szczerość. Niełatwo powiedzieć komuś: nie podoba mi się twój występ. Ale sposób, w jaki się to mówi, jest niezwykle ważny. Im bardziej szczerze, tym lepiej.

Czy trudniej być trenerką zespołów niż "pojedynczych" zawodników?

- Nie jest trudniej, jest trochę inaczej. Ale zadanie mentora jest takie samo - wspierać, podpowiadać, w jakim repertuarze powinni występować.

Czy pragnienie, by wygrał zawodnik z pani drużyny, nie rodzi pokusy skrytykowania innych?

- Największe pragnienie dotyczy tego, by 'X Factor' promował ludzi, którzy na to zasługują, są zdolni i poradzą sobie, jak program się skończy.

Wystarczy dobrze śpiewać, by wygrać i zrobić karierę jako wokalista?

- Nie. Warunki to charyzma, pomysł na siebie, ciekawy głos, no i wytrwałość.

Co, prócz popularności, daje udział w programie?

- Szanse na poznanie samego siebie w krótkim czasie i zrozumienie swoich pragnień.

Rozmawiała Katarzyna Sobkowicz.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

To i Owo
Dowiedz się więcej na temat: grań

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje