Reklama

Reklama

"Gra o tron 7": Jest nowy zwiastun

Stacja HBO zaprezentowała nowy zwiastun siódmego sezonu "Gry o tron". Premiera show zaplanowana jest na 17 lipca.

Stacja HBO zaprezentowała nowy zwiastun siódmego sezonu "Gry o tron". Premiera show zaplanowana jest na 17 lipca.

Siódmy sezon będzie składał się z siedmiu odcinków. Finałowa, ósma seria popularnego serialu HBO ma podobno liczyć sześć epizodów - choć, jak zapowiedział szef stacji, Casey Bloys, nie jest to do końca pewne.

D.B. Weiss i David Benioff, twórcy "Gry o tron", zapytani o zbliżający się koniec produkcji stwierdzili: "Chcemy zakończyć serial w momencie, w którym widzowie są nadal zaangażowani w tę opowieść. Nie chcemy, żeby po zakończeniu serii powiedzieli "Dzięki Bogu, to już koniec" - powiedział D.B. Weiss.

Reklama

"Historia, którą opowiadamy ma początek, środek i koniec... Od dłuższego czasu wiemy jak skończy się 'Gra o tron'i powoli zmierzamy do tego momentu" - dodał Benioff.

"Dowodem na to jest finałowy odcinek szóstego sezonu: Daenerys wraca do Westeros, Jon Snow jest królem Północy, a Cersei zasiada na Żelaznym Tronie. [...] Wszystkie pionki są już na szachownicy, a my zbliżamy się do końca gry" - zapowiedzieli twórcy serialu.

Ostatni, ósmy sezon "Gry o tron" może trafić na antenę HBO dopiero w 2019 roku.

Casey Bloys z HBO w rozmowie z "Entertainment Weekly" zdradził, że stacja nie będzie wywierać czasowej presji na twórcach serialu. 

"Najpierw muszą napisać scenariusze odcinków, potem dopiero będą aranżować cały produkcyjny grafik" - powiedział Bloys, przyznając, że nie wie jeszcze, czy finał "Gry o tron" trafi na antenę w 2018 czy dopiero w 2019 roku. "Będziemy mieli lepszy wgląd [w całość], kiedy prace nad scenariuszem będą na bardziej zaawansowanym poziomie" - zakończył.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron 7

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL