Reklama

​Gordon Ramsay poprowadzi nowy program

Słynny szef kuchni ​Gordon Ramsay potwierdził, że przyjął rolę gospodarza w kolejnym show, które zrealizuje telewizja BBC. Co ciekawe, będzie to teleturniej. Program nosi tytuł "Bank Balance".

Jak Gordon Ramsay poradzi sobie w teleturnieju?

"To będzie epicka gra, w której można wygrać naprawdę dużo, a przegrać jeszcze więcej" - powiedział o swoim nowym show Ramsay. Szef kuchni, który występuje w telewizji już od dwóch dekad, zaznaczył że to dla niego spore wyzwanie, ponieważ do tej pory brał udział w programach kulinarnych, a teraz uczestnicy prowadzonego przez niego programu maja walczyć o pieniądze.

Czy sprawdzi się w tej roli? Raczej tak, bo sam ją sobie zapewnił. Teleturniej "Bank Balance" realizowany jest bowiem przez należącą do niego firmę producencką, Studio Ramsay. W komentarza fanów dominuje opinia, że jeśli będzie kpił z uczestników konkursu, to z pewnością odniesie sukces. A to dlatego, że jest to jego specjalność, niezależnie od tego, czy temat dotyczy gotowania, czy gromadzenia pieniędzy.

Reklama

Urodzony w Szkocji Gordon Ramsay to jeden z najbardziej znanych szefów kuchni, a według miesięcznika "Forbes" najlepiej zarabiający kucharz na świecie. Prowadzi kilka programów telewizyjnych, jest autorem kilkunastu książek kulinarnych, założył ponad 30 restauracji, m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Francji i Japonii.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gordon Ramsay

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje