Reklama

Reklama

Gino Renni nie żyje

Zmarł Gino Renni. Aktor doskonale znany publiczności serialu "Zbuntowany anioł" odszedł 1 sierpnia po długiej walce z chorobą. Miał 78 lat.

Na co zmarł Gino Renni? Według informacji dostępnych w mediach, serialowy Ramon w czerwcu zakaził się koronawirusem. Niestety choroba szybko postępowała, a aktor znalazł się w szpitalu, gdzie spędził ostatnie miesiące życia.

Gino Renni, czyli Ramon z telenoweli "Zbuntowany anioł"

Mimo iż Gino Renni w "Zbuntowanym aniele" wcielał się jedynie w postać epizodyczną, to widzowie pokochali go za właśnie za wykreowaną postać Ramona. Sympatyczny ogrodnik, który starał się zdobyć serce kucharki Socorro, zawsze stawał w obronie głównej bohaterki - Milagros (Natalia Oreiro).

Telenowela po raz pierwszy została wyemitowana w Polsce w 2000 roku, ale fala popularności sprawiła, że "Muñeca brava" - w formie powtórkowej - często pojawia się na telewizyjnych ekranach. Dzięki temu historia trafiła do sporej grupy odbiorców w różnym wieku.

Reklama

Zmarłego przyjaciela z planu pożegnał za pośrednictwem mediów społecznościowych odtwórca głównej roli męskiej - Facundo Arana, czyli serialowy Ivo.

"Najdroższy Gino. Człowiek, który nie znał zła. Czysta hojność. Wspaniały towarzysz i wielki przyjaciel (...). Spoczywaj w Pokoju, Drogi Tano. Cały świat będzie za tobą tęsknił" - napisał Arana.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gino Renni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL