Reklama

Gejowska afera z Cejrowskim?

Gdy tylko gruchnęła wiadomość o tym, że kontrowersyjny dziennikarz znika z wizji w TVN Style, pojawiły się komentarze, że TVN pozbywa się go po aferze z gejami, których, jak stwierdził Cejrowski, należy ich tępić, bo "budzą obrzydzenie". TVN stanowczo temu zaprzecza.

"Programu ['Po mojemu - Wojciech Cejrowski'] nie będzie w wiosennej ramówce, ale to nie oznacza ze zrezygnowaliśmy ze współpracy z panem Cejrowskim" - mówi w rozmowie z "Dziennikiem" szefowa kanału TVN Style Yvette Żółkowska-Darska

Reklama

"Cały czas pracujemy nad scenariuszami do kolejnych odcinków rozmowy i jak tylko uda nam się nakręcić całą serię, czyli 12 odcinków programu, wtedy wróci na antenę" - dodaje.

Trzy tygodnie temu Cejrowski był gościem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W czasie wykładu podróżnik powiedział o tym, że gejów "należy tępić". "U zdrowego mężczyzny pederasta wzbudza obrzydzenie. Ale także obrzydzenie w oczach Boga. A my mamy obowiązek wytykać ich palcami, jeżeli to im uratuje duszę wieczną przed potępieniem" - mówił dziennikarz.

Informacja o rezygnacji z programu Cejrowskiego zbiegła się z "gejowską" aferą, jaka rozpętała się po jego deklaracji. Od razu pojawiły się spekulacje, że stacja chciała się pozbyć niewygodnego współpracownika.

Nieoficjalnie wiadomo, że Cejrowski nie mógł się dogadać ze stacją w sprawie terminów zdjęć "Trudno było z nim cokolwiek zaplanować, bo Cejrowski wciąż wyjeżdża za granicę. Znika na tydzień, dwa. I trzeba się wstrzelać w jego wolne terminy" - mówi osoba związana z programem. "Po świętach znika aż do maja" - dodaje.

Jednej posady może być jednak pewien "Dopóki jestem w TVP włos z głowy Cejrowskiemu nie spadnie" - mówi Dziennikowi szef telewizyjnej "Dwójki" Wojciech Pawlak, gdzie Cejrowski ma inny swój program "Boso przez świat". "Prywatne poglądy pana Cejrowskiego nas nie interesują"- dodaje Pawlak.

Sam Cejrowski nie chciał komentować sprawy.

MediaRun.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN Style | TVN SA | afera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje