Reklama

Gąsowski, Ibisz i Prokop na zdjęciu sprzed lat

W jednym z najnowszych odcinków programu "Demakijaż", prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza, gościem był Piotr Gąsowski. Po tym nagraniu znany prezenter opublikował w sieci zdjęcie sprzed 15 lat, na którym wraz z prowadzącym i Marcinem Prokopem pozują ze swoimi dziećmi. Który z nich zmienił się najbardziej?

Piotr Gąsowski, Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop to jedni z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w polskim show-biznesie. Mimo ogromnej konkurencji pracują w tej branży już od wielu lat i nadal są rozchwytywani przez najpopularniejsze stacje telewizyjne. Niedawno doszło do spotkania dwójki z nich.

W jednym z najnowszych odcinków programu "Demakijaż", prowadzonym przez Ibisza na antenie Polsat Cafe,  gościł Piotr Gąsowski. Po nagraniu na Instagramie prezentera pojawiło się zdjęcie sprzed około 15 lat. Zobaczyliśmy na nim dużo młodszych Ibisza, Prokopa i Gąsowskiego, którzy pozowali wraz ze swoimi dziećmi.

Reklama

"Krzysio Ibisz wysłał mi zdjęcie okładkowe jednego z czasopism sprzed ... ok. 15-tu lat na którym widniejemy we trzech z Krzysiem i z Marcinem i z naszymi dziećmi ... to, że dzieci nam się zmieniły i wyrosły , to oczywiste ale my trochę jednak też... A kto według Was najbardziej? Ja stawiam na Marcina" - napisał Gąsowski.

Fotografia to tak naprawdę zdjęcie z okładki jednego z czasopism. Piotr Gąsowski zapytał fanów, kto, według nich, zmienił się od tamtego czasu najmocniej. Sam obstawiał Marcina Prokopa i wielu internautów podzieliło jego zdanie. Komentarz napisała także Magda Steczkowska, która skomplementowała całą trójkę, ale przyznała także, że Krzysztof Ibisz wręcz młodnieje z upływem lat.

"Zapewne nie @krzysztof_ibisz_official On zawsze wygląda jak w dniu kiedy go poznałam jakieś 30 lat temu, a powiem nawet więcej! Wręcz młodnieje. Krzysiu, uwielbiam Cię, a co do Ciebie i Marcina...no to Marcin chyba rzeczywiście lekko się zmienił, ale na lepsze. Ty, Gąsuniu, zawsze wyglądasz jak milion dolców w gotówce" - napisała piosenkarka.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Konrad Lubaszewski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Piotr Gąsowski | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy