Reklama

"Galeria": Uciekli z własnego ślubu!

Burzliwe życie bohaterów serialu "Galeria" - Olgi i Kacpra - zaczyna się w momencie, w którym większość historii kończy się słowami: "I żyli długo, i szczęśliwie".

"Nie mogę wyjść za Kacpra. Gdy go poślubię, to tak jakbym poślubiła jego matkę. Całe wesele nam urządziła po swojemu. Goście to jej najbliżsi znajomi, których nawet połowy nie znamy. Muzyka - ulubiona kapela teściowej. Nawet cholerny kościół nam wybrała. Cud, że o sukience mogłam zdecydować sama" - tak serialową teściową z piekła rodem w dniu swojego ślubu opisuje Olga (Karolina Piechota).

Reklama

I ma powody obawiać się o swoją przyszłość, ponieważ matka Kacpra (Szymon Piotr Warszawski) nawet pod kościołem zjawia się w białej sukience. - Renata, to kobieta, której syn jest oczkiem w głowie, dlatego, kiedy Kacper przedstawia jej swoją dziewczynę, Olgę, jest zaskoczona. Pojawia się zazdrość o inną kobietę w życiu syna. Różnymi metodami stara się jej pozbyć. Bezskutecznie. Zaczyna więc życie młodych aranżować po swojemu. Do czasu... - opowiada Beata Kawka, której serialowe dzieci postanowiły wyciąć numer stulecia!

Pod kościołem panuje nerwowa atmosfera. Rodzice Kacpra i goście oczekują na mocno już spóźnionych państwa młodych. Nagle z zakrystii wychodzi ministrant informując, że ksiądz właśnie odjechał ze świadkami. Renata jest wściekła i śmiertelnie obrażona. Nie wierzy w to, co właśnie usłyszała. Z kolei jej mąż, Henryk, na wieść, że dzieci urwały się z własnego ślubu, wybucha niepohamowanym śmiechem. Renata w tym momencie pęka. Nie zastanawiając się długo, oboje rozbawieni fortelem Kacpra i Olgi udają się na przysłowiowego "jednego".

- Henryk wbrew pozorem nie jest pod pantoflem Renaty. To facet między młotem a kowadłem. Ma w sobie łagodność. Kocha żonę i ma pełną świadomość jej ułomności, niedoskonałości, ale cały czas dotyczy go to piękne zjawisko pod tytułem miłość. Renata jest dla niego najpiękniejsza i najukochańsza. W swoim pojęciu miłości do syna chce jak najlepiej, ale nie potrafi odpuścić i nie pozwala mu żyć po swojemu - opowiada o swoim związku z heterą Dariusz Jakubowski.

Dla widzów serialu "Galeria" mamy dobrą wiadomość. Niebawem ruszają zdjęcia do trzeciego sezonu popularnej produkcji TVP.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: galerie | Galeria | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje