Reklama

Foremniak gra w musicalu!

Małgorzata Foremniak już w przyszłym tygodniu pojawi się na jednej ze scen w... Londynie, gdzie - kilka dni po polskiej prapremierze - zaprezentowany zostanie musical o Fryderyku Chopinie, w którym aktorka gra niezwykle seksowną Apolonię!

"Chopin musi umrzeć" to opowieść o świecie pełnym intryg, zazdrości, nienawiści i wielkiej, namiętnej miłości - świecie, w którym niespodziewanie pojawia się wskrzeszony przez genetyków... Fryderyk Chopin. Kompozytor przeniesiony zostaje z XIX-wiecznego Paryża do współczesnej i skomercjalizowanej Warszawy. Czy odnajdzie się w dzisiejszych czasach?

Reklama

- To nie jest typowy musical, to raczej muzyczny komiks z lekko przerysowanymi postaciami - mówi autor scenariusza Wojciech Saramonowicz.

W wyreżyserowanym przez Marcina Wronę widowisku, którego prapremiera odbędzie się w najbliższy piątek - 12 kwietnia - w warszawskim Teatrze Palladium, w rolę Chopina wcielają się na zmianę Wojciech Mecwaldowski, czyli Piotr Nowak z "Usta Usta", i Paweł Domagała, czyli Waldek Kamiński z "Wszystko przed nami".

Obok nich na scenie pojawią się m.in. Małgorzata Foremniak, Agnieszka Wosińska, Joanna Kulig, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot i Mikołaj Roznerski.

Osiem dni po polskiej premierze spektakl przeniesiony zostanie do The Mermaid Theatre w Londynie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl


źródła: Agencja TVN/x-news

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: granie | grań | Małgorzata Foremniak | musical | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje