Reklama

Firma Michelle i Baracka Obamów zrobiła serial

W połowie stycznia na Instagramie zadebiutuje serial wyprodukowany przez Michelle i Baracka Obamów. Bohaterami projektu są studenci pierwszego roku, który zmagają się z wieloma wyzwaniami.

Michelle i Barack Obama mocno zaangażowali się w projekty medialne

Od kiedy w 2016 r. Barack Obama przestał być prezydentem Stanów Zjednoczonych, wraz z żoną zaangażował się m.in. w projekty medialne. Ich firma producencka Higher Ground podpisała umowy ze Spotify i z Netfliksem. Pierwszy stworzony przez nią film, "Amerykańska fabryka", ukazał się w sierpniu na Netfiksie. Ten dokument opowiada o dużym przedsiębiorstwie w Ohio, które zostało przejęte przez chiński koncern, ale zatrudnia Amerykanów. W fabryce dochodzi do konfliktu na tle różnic kulturowych.

Reklama

Nowy projekt Obamów, sześcioodcinkowy serial "A Year of Firsts" ("Rok pierwszaków"), będzie ukazywać się od stycznia do czerwca na platformie wideo Instagrama - IGTV. Czworo studentów pierwszego roku, o różnych kolorach skóry, opowiada w nim o swoich problemach na początku dorosłości.

"Dzieląc się swoimi historiami, pomagają innym, pokazując, że na pierwszym roku każdy musi przejść przez wzloty i upadki. Tworzą społeczność wsparcia dla innych ludzi, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami" - powiedziała Michelle Obama w zwiastunie serialu.

Jeśli chodzi o działalność Michelle Obamy poza Białym Domem, jej największym dokonaniem jest autobiografia "Becoming", która sprzedała się w 11 milionach egzemplarzy. Opinia publiczna czeka teraz na pamiętniki jej męża. Barack Obama umowę dotyczącą tej książki podpisał w 2017 r., ale data premiery wciąż owiana jest tajemnicą.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barrack Obama | Michelle Obama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje